Cumhurbaşkanı Erdoğan, Brüksel'de

Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Zirvesi'ne katılmak ve zirve çerçevesinde ikili temaslarda bulunmak üzere 'TC-TUR' uçağı ile Belçika'nın başkenti Brüksel'e iniş yaptı.

GÜNDEM 13.06.2021, 20:10 Koray
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Brüksel'de

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Liderler Zirvesi'ne iştirak etmek ve zirve çerçevesinde ikili temaslarda bulunmak için Belçika'nın başkenti Brüksel'e geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Brüksel Melsbroek Havaalanı'nda ülkemizin NATO Daimi Temsilcisi Basat Öztürk, AB (Avrupa Birliği) Daimi Temsilcisi Mehmet Kemal Bozay, Türk Askeri Temsil Heyeti Başkanı Tümgeneral İsmail Üner, Brüksel Başkonsolosu Umut Deniz, Brüksel Büyükelçisi Hasan Ulusoy ve diğer yetkililer karşıladı.

Erdoğan ve beraberindeki heyet Brüksel'de

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, NATO Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanı ve AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak ve AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik de Brüksel'e geldi.Yorumlar (0)
24
açık