Künye / Öne Çıkanlar

Künye / Yeni Eklenenler

ULSAN MEDYA A.Ş

İmtiyaz Sahibi

ULSAN Medya A.Ş.

erhan@habernediyor.com

Genel Yayın Yönetmeni

Erhan Koçak

erhan@habernediyor.com

Haber Müdürü

Banu Fırıncılar

banu@habernediyor.com

Haber Editörleri

Mevlüt Peker

mevlut@habernediyor.com

Turgut Başer

turgut@habernediyor.com

Safa Kaçar

safa@habernediyor.com

Müşerref Ağırnaslıgil

muserref@habernediyor.com

Sema Demet

sema@habernediyor.com

Umur Gerenli

umur@habernediyor.com

İrem Çorum

irem@habernediyor.com

Oğuzhan Sabuncu

oguzhan@habernediyor.com

Gece Editörü

Hakan Öksüz

hakan@habernediyor.com

Mali Müşavir

Yüksel Koçtur

yuksel@habernediyor.com

Hukuk Danışmanı

Emine Erin

emine@habernediyor.com

SEO Uzmanı

Utku Bozdağ

utku@habernediyor.com

Sekreterya

Hülya İlgin

hulya@habernediyor.com

Basın Bültenleri

basin@habernediyor.com

Reklam

info@habernediyor.com

Barındırma

TE Bilişim

info@tebilisim.com

Yazılım

TE BİLİŞİM

info@tebilisim.com

Mobil Uygulama

De Marke Labs

info@demarkelabs.com

Ajans Aboneliği

Anadolu Ajansı

İhlas Haber Ajansı

Reuters

The Economist

New York Times

Wall Street Journal

İLETİŞİM


Adres: Akpınar Mah. Dikmen Cad. 574/A Çankaya/Ankara
Telefon: 0312 219 20 48
E-posta: info@habernediyor.com

GİZLİLİK İLKELERİ

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Habernediyor.com web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda  kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

Habernediyor.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili Habernediyor.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.