Yaşlılar evden çıkamayınca tarlaya jandarma el attı

Manisa’nın Köprübaşı ilçesinde tarlada çalışan 65 yaşın üzerinde bir vatandaşın olduğunu fark eden jandarma ekipleri, yaşlı kadına bir an önce işini bitirip evine dönmesi için tarlada yardım eli uzattı.

YAŞAM 30.03.2020, 20:15 Hanife
Yaşlılar evden çıkamayınca tarlaya jandarma el attı

Manisa’da gerek emniyet ekipleri gerekse de jandarma ekipleri tarafından korona virüs salgını nedeniyle risk grubunda bulunan vatandaşlara yardım eli uzanıyor.

Manisa’nın Köprübaşı ilçesinde devriye gezen jandarma ekipleri tarlada çalışan 65 yaş üzerinde bir kadını fark edince araçtan indi.

Gerekli kontrolleri yapan jandarma ekipleri, korona virüs salgını nedeniyle risk grubunda bulunan yaşlı kadının işini bitirip bir an önce evine dönmesi için kolları sıvadı.

Jandarma ekipleri yaşlı çiftçiyle beraber olumsuz hava şartlarından dolayı ürünlerin zarar görmemesi için tarladaki ürünleri naylon malzemeyle örttü.

Jandarmanın gösterdiği anlamlı davranış yüzlerde tebessüm oluşturdu.

Yorumlar (1)
Alexandra 2 yıl önce
This is so heartwarming. Thank you to the Jandarma! All the best wishes in this crisis. As soon as travel restrictions are lifted my first travel will lead me to Turkey. Missing this beautiful country and its people.
15
açık