THY'den 'Vancouver seferi' kararı!

Türk Hava Yolları (THY), Kanada’ya gerçekleştirdiği Montreal ve Toronto seferlerinin ardından şimdi de Vancouver'a uçuş başlatacak.

YAŞAM 18.02.2020, 11:49
THY'den 'Vancouver seferi' kararı!

THY'nin, 2009 yılında başlanan Toronto ile 2014'de başlatılan Montreal seferlerinden sonra Kanada’da uçuş sağlanacak 3. destinasyon Vancouver’a seferler, "B787-900" Dreamliner tipi uçakla yapılarak, 30 'business' ve 270 'ekonomi' koltuk kapasitesiyle gerçekleştirilecek.

"Kuzey Amerika’daki 15. THY uçuş noktası" olacak Vancouver seferi fiyatları, İstanbul’dan tüm vergiler dahil gidiş-dönüş 645 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Kanada'ya haftada 12 sefer!

Haftada 6 defa Toronto’ya, 3 defa da Montreal’e olmak üzere Kanada’ya toplam 9 sefer düzenleyen THY, Vancouver uçuşlarıyla bu ülkede haftada 12 sefer gerçekleştirecek.

İlk Vancouver uçuşu Haziran'da!

Vancouver seferleriyle ilgili konuşan THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, "Kuzey Amerika'nın en kuzeyindeki ülke Kanada’ya, Toronto ve Montreal uçuşlarımızla halihazırda haftada 9 sefer düzenliyoruz. Haziran ayı itibariyle icra edeceğimiz Vancouver uçuşlarıyla birlikte bu sayı 12’ye çıkacak. Ayrıcalıklı konfor konseptiyle dünyanın neredeyse her köşesini yolcuları için ulaşılabilir kılan Türk Hava Yolları olarak en belirgin motivasyonumuz, birbirinden bağımsız sayısız keşfin aracı olmak. Farklı hizmet anlayışımızla bu olanağı, uçuş sağladığımız 300'ü aşkın noktada olduğu gibi Kanada’nın en önemli metropollerinden birine, Vancouver’a da taşıyacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz." dedi.

Yorumlar (0)
18
parçalı az bulutlu