TEM'de can pazarı: 37 araç birbirine girdi

Yoğun kar yağışı nedeniyle Düzce TEM Otoyolu'nda yaklaşık 37 araç birbirine girdi. Olayda 3 kişi ağır olmak üzere 18 kişi yaralandı.

YAŞAM 23.01.2022, 15:10 24.01.2022, 09:10 Hanife
TEM'de can pazarı: 37 araç birbirine girdi

Yurt genelinde etkili olan yoğun kar yağışı birçok kazayı da beraberinde getirdi.Bu seferki kaza haberi ise Düzce TEM Otoyolu Gölyaka mevkii İstanbul istikametinde. Can pazarının yaşandığı kazada yaklaşık 37 araç birbirine girdi ve çok sayıda kişi yaralandı.

İlk belirlemelere göre; 3'ü ağır toplamda 18 kişi yaralandığı kaza bölgesine itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kötü hava şartları nedeniyle kaza yerine zar zor ulaşan sağlık ekipleri, yaralıları hastaneye kaldırırken, kazadaki yolcu otobüslerinde bulunan vatandaşlarında otogara ulaşımı sağlandı.Düzce Valisi Cevdet Atay, kaza alanında yaptığı inceleme sonrası yaptığı açıklamada, 3’ü ağır 15 normal olmak üzere toplamda 18 yaralı olduğunu ve yaralıların hastaneye sevkinin gerçekleştiğini belirtti. Atay, geriye kalan vatandaşlarında otogara sevkinin yapılarak memleketlerine ulaşmalarının sağlanacağını belirterek,  yolun trafiğe açıldığını söyledi.

Yorumlar (0)
9
açık