Fabrika bekçisiyle tartışıp pitbulu üzerine saldılar!

Bir fabrikada bekçilik yapan O.Ö., isimli kişi fabrika çevresinde dolaşan 3 kişiye uyarıda bulununca tartışma çıktı. Tartışma büyüyünce 3 kişi yanlarında bulunan pitbulu cinsi köpeği bekçinin üzerine saldı. O anlar fabrikanın güvenlik kameralarına yansıdı.

YAŞAM 06.03.2021, 10:14 07.03.2021, 09:38 Burak!
Fabrika bekçisiyle tartışıp pitbulu üzerine saldılar!

İstanbul Arnavutköy’de bir fabrikada bekçilik yapan O.Ö, isimli kişi gece saat 02.00 sularında fabrikanın etrafında dolaşan 3 kişiyi gördü.

Kişileri sözlü bir şekilde uyaran bekçi fabrika çevresinde dolaşmamalarını istedi. Bunun üzerine bekçi ve şahıslar arasında bir tartışma yaşandı.Pitbull cinsi köpeğin saldırısına uğradı

Fabrika çalışanı bekçiye 3 kişi yanlarındaki pitbull cinsi köpekle saldırdı. Fabrika çalışanı bekçi, bacağını ısıran köpekten dakikalarca kurtulamadı.

Bekçi kısa bir süre sonra ise köpekten kurtulup fabrika içerisine kaçtı.

Saldırı anı kameralar tarafından kaydedildi

Dehşet dolu o anlar fabrikanın güvenlik kamerası tarafından kaydedilirken, fabrika çalışanı O.Ö., olayın ardından kayıplara karışan 3 kişiden de emniyete giderek şikayetçi oldu.

Bekçi, köpeğin saldırısı sonucu ağır bir şekilde yaralanırken, kendi imkanlarıyla gittiği hastanede tedavi altına alındı.

Yorumlar (0)
30
az bulutlu