Gaziantep, Sumudica ile yola devam ediyor!

Süper Lig takımlarından olan Gaziantep Futbol Kulübü teknik direktör Marius Sumudica ile 2021 yılına kadar yola devam etme kararı aldı.

SPOR 28.10.2019, 14:34 28.10.2019, 14:45
Gaziantep, Sumudica ile yola devam ediyor!

Kulüpten yapılan açıklamaya göre, sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Rumen teknik direktör, tesislerde başkan yardımcısı Mahsun Altunkaya ve genel sekreter Müslüm Özmen ile bir araya geldi. Görüşmelerin ardından Sumudica, 2021 yılına kadar kulüple sözleşmini uzattı.

Gaziantep Futbol Kulübü Başkan Yardımcısı Mahsun Altunkaya, törendeki konuşmasında, Sumudica'ya olan güvenlerinin altını çizerek, "Gaziantep şehrinin başarısı için hepimiz elimizi taşın altına koyduk. Bu takımın başarılı olması için her türlü fedakarlığı yapmaya devam edeceğiz. Bu doğrultuda başarı sağlayacağına en ufak şüphemiz olmayan hocamız Sumudica ile 2021 yılına kadar sözleşmemizi uzattık. Bundan dolayı mutluluk duyuyorum. Hocamızın takımı başarıya ulaştıracağına inanıyoruz. Kendisine de bundan sonraki süreçte başarılar diliyorum." ifadelerine yer verdi.

Genel sekreter Müslüm Özmen ise Sumudica'nın kısa sürede herkesin sevdiği bir isim olduğunu vurgulayarak, "Kendisiyle sözleşme uzatırken en ufak bir şüphemiz olmadı ve karşılıklı olarak sözleşme uzatma konusunda fikir birliğine vardık. Futbolda en önemli başarı unsurlarından birinin istikrar olduğuna inanıyoruz. Bu dönemde kulübümüz, adına yakışır sonuçlar almaya ve Türk futbolunda önemli bir yer tutmaya da devam edecektir." dedi.

Teknik direktör Marius Sumudica, "Kariyerime Gaziantep'te devam etmekten dolayı çok mutluyum. Geride bıraktığımız sürede, yeni bir takım olmamıza rağmen başarılı sonuçlar aldığımızı düşünüyorum. Yönetimimizin bana güvenmesi ve sözleşmemi bir yıl daha uzatması, uzun vadeli başarılar için beni heyecanlandırıyor. Taraftarımıza bir kez daha söz veriyorum ki bu takım asla küme düşmeyecek ve başarılı olmaya devam edecek." şeklinde bir açıklama yaptı.

Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu