Abdullah Avcı'dan transfer açıklaması!

Beşiktaş teknik direktörü Abdullah Avcı, takımın kamp yaptığı Belek'te önemli açıklamalar yaptı. Transfer konusu hakkında Avcı, "Bir takım görüşmeler var, sonucunu bekliyoruz" ifadelerine yer verdi.

SPOR 05.01.2020, 13:53
Abdullah Avcı'dan transfer açıklaması!

Süper Lig’in 2. yarı hazırlıklarına Antalya’nın Belek bölgesinde devam eden Beşiktaş, kampın 3. gününe sabah antrenmanıyla başladı. Transferden Sorumlu Yönetici Erdal Torunoğulları ve Futbol A Takımı Sorumlu Yöneticisi Emre Kocadağ’ın da takip ettiği idman hafif tempoda ve kondisyon çalışması yapıldı.

Takım toplantısından sonra ısınma koşuları yapan oyuncular, top kapma ve pas çalışmalarının yer aldığı programı gerçekleştirdi. İdman streching hareketleriyle sonlandı.

Antrenmandan önce teknik direktör Abdullah Avcı’nın tedavi süreci devam eden Burak Yılmaz ile uzun süren özel bir görüşme gerçekleştirdi. İdmana Atiba ve Caner dinlenme amaçlı çıkmazken, grip olan Ruiz de otelde tedavisine devam etti. Burak, Dorukhan ve Douglas ise bireysel çalışmalarına devam etti.

Antrenmanın ardından basın mensuplarıyla kısa bir sohbet yapan teknik direktör Abdullah Avcı, en çok merak edilen transfer sorusuna, ”Biliyorsunuz TFF ile limit konusunda bir takım görüşmeler var, sonucunu bekliyoruz. Transfer konusuna yönetimimiz bakıyor, biz sadece mevcudu nasıl daha iyi hale getiririz diye çalışıyoruz” yanıtını verdi.

Burak Yılmaz’ın yarından itibaren antrenmanlara çıkacağını ifade eden Avcı, Dorukhan’ın da çok istekli olduğunu ve iyi çalıştığını ifade etti. Genç futbolcular konusunda temkinli konuşan tecrübeli teknik adam, ”Genç futbolcuları zaman zaman değiştiriyoruz, gelip gidiyorlar, kampın sonuna doğru daha net fikir sahibi oluruz” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
15
açık