"Son kullanma tarihi geçti"

Oyuncu Hazal Filiz Küçükköse anlaşmalı olarak ayrıldığı eski eşi Tuan Tunalı ile ilgili konuştu. Küçükköse, "Miladı doldu, son kullanma kullanma tarihi geçti." dedi.

"Son kullanma tarihi geçti"

Oyuncu Hazal Filiz Küçükköse önceki günlerde işletmeci Alp Güler ile Çeşme'de objektiflere yakalanmıştı. Küçükköse, Alp Güler ile ilgili sorular üzerine, "Daha çok yeni tanıma aşamasında diyelim konu hakkında çok fazla konuşmak istemiyorum." ifadelerini kullandı.

"NEDEN OLMASIN"

2. Sayfa programının haberine göre ünlü oyuncu, "Bence evlilik çok özel bir kurum. İnsan kendini hazır hissettiği zaman doğru zamanda doğru kişiyle neden olmasın" diye konuştu.

"KONUŞACAK BİR KONU DEĞİL"

Kendisi için "Hakkımı helal etmiyorum" diyen eski eşi Tuan Tunalı ilgili de konuşan Küçükkköse, "Miladı doldu, son kullanma kullanma tarihi geçti. O yüzden konuşacak bir konu değil gerçekten benim için" ifadelerini kullandı.

Hazal Filiz Küçükköse ile Tuan Tunalı dizi setinde tanışıp 6 yıl önce evlenmiş, 2018 yılının nisan ayında ise anlaşmalı olarak ayrılmıştı.

Hakan Öksüz

Hakan Öksüz 1992 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. İlköğrenimini ve ortaöğrenimini Trabzon’da yaptı. Gazi Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümünden 2014 yılında mezun oldu. Anadolu Ajansında muhabir olarak çalıştı. Daha sonra bir internet haber portalında editör olarak görev aldı. Öksüz, 2018 yılından bu yana Habernediyor.com’da editör olarak görev yapıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER