Serdar Ortaç’ın dansçısıyla çekilen görüntüleri gündeme oturdu

Cemil Topuzlu’da sahne alan Serdar Ortaç’ın dansçısıyla sahnede yaptığı hareketler, sosyal medyada “şok” etkisi yarattı. Ortaç, “Ölmedim, yaşıyorum.” mesajı vermekten de geri kalmadı. 

MAGAZİN 24.10.2021, 12:16 25.10.2021, 10:46 Başak Çetin
Serdar Ortaç’ın dansçısıyla çekilen görüntüleri gündeme oturdu

Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde konser veren Serdar Ortaç, sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi. Konserin başından sonuna kadar en çok sevilen şarkılarını seslendiren şarkıcıya her konserinde olduğu gibi bu konserinde de dansçıları eşlik etti. Dansçısının önünde diz çöktü 

“Mesafe” şarkısını seslendiren Ortaç, ismi henüz bilinmeyen kızıl saçlı dansçısının önünde diz çöktü. O anlar, şarkıcı İrem Derici’nin kamerasına yansıdı. Derici, o anları sosyal medya hesabından yayınladı. Böylelikle vatandaşlar, Derici’nin paylaşımından imalarda bulunmaya başladı. 

“Ölmedim, yaşıyorum” 

Geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan ölüm haberlerine sahnede değinen Ortaç, “Ölmedim, yaşıyorum.” şeklinde espri yaptı. Konser sonrasında kavga çıktı 

Ortaç’ın konserinin hemen ardından ise iki grup arasında henüz bilinmeyen bir sebeple kavga çıktı. Yumrukların havada uçuştuğu kavgaya polis ekipleri müdahale etti. 

Yorumlar (0)
26
parçalı az bulutlu