Burcu Çetinkaya yine şaşırttı

6 yıl önce tesettüre giren ve geçtiğimiz aylarda başörtüsünü çıkaran rallici Burcu Çekinkaya, takipçilerini yine şaşırttı. Çetinkaya, Instagram hesabından eşi Fatih Mehmet Bucak'ın soyadını sildi.

Burcu Çetinkaya yine şaşırttı

2015 yılında Fatih Mehmet Bucak ile evlenen rallici Burcu Çetinkaya, Instagram hesabından eşinin soyadını kaldırdı.

Yüksel lisansını tamamlamak amacıyla gittiği Şanlıurfa'da aradığı aşkı bulan ve evlenen Çetinkaya, Instagram hesabından eşinin soyadını sildi. 

"Eşimin babamla çok benzeyen yönleri var"

Çetinkaya'nın bu hamlesi, evliliğinde kriz yaşandığını düşündürdü.

Bir röportajında evliliği hakkında konuşan ünlü rallici, "Aşktan ziyade sevgi, saygı ve güven evliliği demek daha doğru. Ben Fatih'e ilk görüşte aşık olmadım. Onu tanıyıp karakterini gördükten sonra içimde ona karşı bir şeyler başladı. Eşimin babamla çok benzeyen yönleri var." demişti. 

Başörtüsünü çıkarmasıyla gündeme gelmişti

Burcu Çetinkaya, geçtiğimiz nisan ayında başörtüsünü çıkardığını şu sözlerle duyurmuştu:

"Bugün bir karar aldım ben. Bu kararda asla 6 yıldır taşımaya çalıştığım başörtüsüne inanmamak veya saygısızlık yok. Bu kadar yapabildim. Aldığım kararı tamamen manevi yaşamak istedim. Hatta imkan olsaydı sessizce. Nasip. Gücüm yetmedi diyelim. Kalbim aynı yerde. Ama o da benimle Allah arasında zaten. Bu süreçte benden güç alanlar olduysa onları istemeden kırdıysam özür."
 

Banu Fırıncılar

Banu Fırıncılar, 1995 yılında İzmir’de doğdu. İlkokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi Tarih bölümünü kazandı. Üniversite yıllarında Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü’nde staj yaptı ve çeşitli internet sitelerinde çevirmen olarak çalıştı. Aynı zamanda Orta Doğu Araştırmaları alanında seminerlere katıldı. Üniversiteden Ocak 2019’da mezun oldu ve şubat ayından beri Habernediyor.com’da editör olarak çalışıyor.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER