"Koronavirüsü Bill Gates çıkardı" iddiası!

ABD Başkanı Donald Trump’ın eski danışmanı Roger Stone, yeni tip koronavirüs (Covid-19) pandemisinde Bill Gates'in parmağı olabileceğini iddia etti. 

BİLİM-TEKNOLOJİ 14.04.2020, 16:50 14.04.2020, 16:50
"Koronavirüsü Bill Gates çıkardı" iddiası!

ABD Başkanı Donald Trump'ın bir dönem danışmanlığı üstlenen Roger Stone, Microsoft'un kurucusu Bill Gates'in insanlara mikroçip takabilmek amacıyla yeni tip koronavirüsü (Covid-19) meydana getirmiş olabileceğini ileri sürdü.

Katıldığı bir radyo programında yeni tip koronavirüse (Covid-19) ilişkin açıklamada bulunan Roger Stone, "Bill Gates’in bu salgının yaratım ve yayılım sürecindeki rol oynayıp oynamadığı tartışmaya açık. Muhafazakâr arkadaşlarımın bazıları bunu saçma bulurken, bazıları da kesinlikle doğru buluyor." ifadelerini kullandı. 

Roger Stone, Bill Gates'in amacının insanlara mikroçip yerleştirmek olduğunu iddia ederek, "O ve diğer küreselciler bunu, aşıları zorunlu hale getirmek ve insanlara mikroçip takmak için kullanıyor. Cesedimi çiğnemen lazım! Zorunlu aşı mı? İmkânı yok." dedi. 

"Bulaşıcı bir virüs 10 milyon insanı öldürecek" demişti 

Yeni tip koronavirüsün (Covid-19) ortaya çıkmasıyla beraber Bill Gates'in 2015 senesinde gerçekleştirdiği bir konuşma gündeme oturmuştu. 

Bill Gates, yaptığı konuşmada, "Önümüzdeki 10 yılda bir şey 10 milyon insanı öldürürse bu muhtemelen savaş değil, oldukça bulaşıcı bir virüs olacaktır." demişti.
 

Yorumlar (0)
24
açık