Kocaman: Hakem Fenerbahçe'ye izin verdi!

Konyaspor teknik direktörü Aykut Kocaman, 5-1'lik yenildikleri Fenerbahçe maçının ardından, "Maçın genç hakemi, Fenerbahçe'nin şiddeti fazla oyununa da müsaade etti ve bu da baskının artmasına izin verdi" yorumunu yaptı.

SPOR 26.10.2019, 23:46
Kocaman: Hakem Fenerbahçe'ye izin verdi!

Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Fenerbahçe'ye 5-1 yenildikleri maçın ardından açıklamalar yaptı.

"Anormallikler sadece skor açısından değil"

"Normalimizin çok dışına taşan, özellikle skor olarak taşan bir oyun oldu diyen Kocaman, "Anormallikler sadece skor açısından değil, diğer taraftan sezon başından beri bakıldığında ceza alanı dışından golü olmayan Fenerbahçe, 5 golünün 4'ünü ceza alanı dışından attı. Şu ana kadar ceza alanı dışından yemedik, bugün 4 vuruşta da ceza alanı dışından yedik. Ciddi hatalarımız oldu ve ciddi bir fark da gözüktü. Topla hareketlenme konusunda ciddi hatalar yaptık" ifadelerini kullandı.

"Hakem baskının artmasına izin verdi"

Maçın hakemi Ali Şansalan'ın maç başında sertliğe izin verdiğini belirten Kocaman, "Maçın genç hakemi, Fenerbahçe'nin şiddeti fazla olan oyununa da müsaade etti ve bu da baskının artmasına izin verdi" dedi.

Fenerbahçeli taraftarlar, eski futbolcusu ve teknik direktörü Aykut Kocaman’a Konyaspor maçı öncesinde çiçek takdim etti.

Yorumlar (0)
16
açık