Hıncal Uluç'tan Fatih Terim'e istifa çağrısı!

Süper Lig'de son karşılaşmasında Gençlerbirliği ile berabere kalan sarı-kırmızılı takımda Fatih Terim eleştirilerin odak noktası haline geldi.

SPOR 08.10.2019, 11:57
Hıncal Uluç'tan Fatih Terim'e istifa çağrısı!

Teknik Direktör Fatih Terim hakkında spor yorumcusu Hıncal Uluç, İstifa etmesi gerektiğinin altını çizerek, bir çağrıda bulundu.

Durum değerlendirmesinde bulunan Hıncal Uluç'un yazısı şu şekilde:

"Fatih Terim'in istifası için yeterdi"

"Maç başı ortalama 2’den düzineyle gol yiyen Gençler kalesine Galatasaray, koskoca Galatasaray, Aslan Galatasaray 1, yazı ile "tek bir" isabetli şut atmış. Maç boyu toplam şutu da 6! (Altı).. Sonuncu Gençlerbirliği 9’u isabetli, tam 20 (yirmi) şut atarken.. Sebep. Fatih Terim’in o utanç verici, futbol oynamayı değil, oynatmamayı esas alan, "Yenemiyorsan yenilme" taktiğinde, gol için oynamak, şut atmak için oyun kurmak yok ki! "Düzine ile gol yiyen lig sonuncusuna 90 dakikada tek isabetli şut.." Sadece bu "utanç" istatistiği benim bildiğim Fatih Terim’in istifası için yeterdi. Ben oyunu okumayı unuttum. Maçlara yanlış anlarda, yanlış değişikliklerle müdahale ettim" demeyen, diyemeyen Fatih Terim’in istifa zamanı çünkü."

"Fatih Terim öldürdü, yok etti"

"Galatasaray’a bir lider lazım şimdi. Fenerbahçe o lideri bulmak için Emre’yi transfer etti. O lideri bulmak için Volkan’ı, Ersun’un yanına aldı. Galatasaray’ın lideri ve kaptanıydı Selçuk.. Fatih Terim öldürdü, yok etti. Buna rağmen nasıl bir lider olduğunu, Terim’in onu mecburen oynattığı Gençler maçında da gösterdi. Mecburen.. Çünkü, Seri son anda hastalanınca, Selçuk 42 gün sonra forma giydi. O, Terim’in yok etmek için her şeyi yaptığı Selçuk gene de lider oldu, Galatasaray’a.. Takımı içerden yöneten, oyunu kuran, kanatlara yayan adamdı.. Ama Terim onu gene oyundan aldı."

Yorumlar (0)
16
parçalı bulutlu