Emre Belözoğlu'ndan emeklilik sinyali!

Başakşehir ile yollarını ayıran Emre Belözoğlu, "Milli Takım'dan sonra karar vereceğim. 1 sene oynama isteğim var, bakacağız. Olursa olacak, olmazsa futbolu bırakacağım" diye konuştu.

Emre Belözoğlu'ndan emeklilik sinyali!

Medipol Başakşehir ile yollarını ayıran ve Fenerbahçe'ye imza atacağı tahmin edilen Emre Belözoğlu, önemli açıklamalar yaptı.

"HAYATIN GERÇEKLERİ VAR"

"39 yaşına kadar aralıklarla çağırıldım Milli Takım'a. Hayatın gerçekleri var." diyen Belözoğlu, "Yaş ilerledikçe, önünüzdeki zorluklar da çoğalıyor. Hayatımda vazgeçemeyeceğim en büyük tutku futbol. Ondan kopmak mümkün değik. Milli Takım'dan sonra karar vereceğim. 1 sene oynama isteğim var, bakacağız. Olursa olacak, olmazsa futbolu bırakacağım" dedi.

İşte Emre'nin açıklamaları...

"ŞENOL HOCA HERKESE RAHATLIK VERDİ"

"Seve seve herkes burada. Elimizden geldiğince ülke futbolunu en üste çekmek için hareket edeceğiz. Grupta ikide iki yapmış takım karşımızda. Turnuvaların favori takımı. Üst seviyelerde oyuncuları olan çok üst seviye bir takımla oynayacağız. Biz de yanılmıyorsam 2015'ten beri ilk kez 3'te 3 yaptık. Sahada elinden gelen her şeyi yapan bir takım olarak sahaya çıkacağız. Çok güzel bir kamp ortamı var. Hoca herkese güzel bir rahatlık verdi. Sezon bittiği için ister istemez yorgunluklar oluyor. Benim 23 senem profesyonel hayatta. Kenetlendiğimiz zaman başarı geliyor. 2008'de de böyle gelmişti başarı. Bizleri motive edecek eleştiriler çok önemli. Medyanın baskısından çok etkilenen oyuncularımız da var. Kazanırsak hep beraber kaybedersek hep beraber kaybedeceğiz."

"CENK TOSUN ÖZELLİKLERİ SAYMAKLA BİTMEZ"

"Cenk, yıllardır Milli Takım içinde gördüğüm saha içindeki özelliklerini saymakla bitmeyecek bir futbolcu. Hem kendisi hem de milli takımımız adına bir talihsizlik oldu. Ama üstesinden gelecektir. Sakatlıklar ne kadar büyük olursa olsun oyuncunun karakteri daha önemlidir."

Hakan Öksüz

Hakan Öksüz 1992 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. İlköğrenimini ve ortaöğrenimini Trabzon’da yaptı. Gazi Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümünden 2014 yılında mezun oldu. Anadolu Ajansında muhabir olarak çalıştı. Daha sonra bir internet haber portalında editör olarak görev aldı. Öksüz, 2018 yılından bu yana Habernediyor.com’da editör olarak görev yapıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER