19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'tan '19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü' kutlama mesajı...

SPOR 19.07.2019, 14:57
19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü

Sarı-lacivertli kulübün Başkanı Ali Koç, "19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü" nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Fenerbahçe Kulübünün YouTube sayfasından yapılan paylaşımda Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Sarı-lacivertli taraftarları yeni sezon formasıyla selamladı.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'un paylaşımı şöyle:

"Fenerbahçe'mizin renklerini, şanlı bayrağını ve güçlü armasını dünyanın dört bir yanında gururla temsil eden tüm taraftarlarımızı, derneklerimizi ve kongre üyelerimizi, stadımızdan dün lansmanını yaptığımız yeni sezon formamızla beraber sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Bugün kulübümüzün kuruluşunu simgeleyen, camiamızın gönlünde çok ayrı bir yeri olan asırlık çınarımızın gölgesinde, köklü tarihimizi simgeleyen 19 Temmuz günü."

Fenerbahçeli taraftarların her şartta kulüplerinin yanında olduğunun altını çizen Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, sözlerine şöyle devam etti:

"Bu büyük kulübün bir parçası olan, ellerinden gelen tüm destekleriyle tribünlerde, salonlarda, gerektiğinde sokakta iyi günde kötü günde sonsuz bir fedakarlık ve aidiyet duygusuyla Fenerbahçe'nin yanında olan, yeri geldiğinde sarı-lacivert, yeri geldiğinde fener olan tüm taraftarlarımızın '19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler Günü'nü canıgönülden kutlarım."

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe Kulübünün, taraftarlarının desteğiyle her türlü zorluğun üstesinden geleceğini söyleyerek, konuşmasını şu şekilde sonlandırdı:

"Bu kulüp sizinle güçlü, sizlerle ayrıcalıklı. Sizlerin desteğiyle her türlü zorluğun üstesinden gelecek güce sahiptir. Yarıştığımız her kulvarda zirveye oynayan bir spor kulübünden daha fazlası anlayışıyla, camiasıyla öncü ve örnek olan bir Fenerbahçe dileğiyle, birlik ve beraberliğin hiç eksilmediği sarı-lacivert başarılarla dolu daha nice 19 Temmuzlar temenni ediyorum. Bir kez daha iyi ki varsınız, iyi ki Fenerbahçe var, iyi ki Fenerbahçeliyiz."

Yorumlar (0)
24
az bulutlu