"Yazık, çok ayıp"

Özcan Deniz'le Feyza Aktan'ın evliliğini bitirmesine neden olarak gösterilen Aslı Enver açıklama yaptı. "Çok kırgın ve sinirliyim" diyen güzel oyuncu, "Yazık… Çok ayıp… Ne münasebet!!!" dedi.

MAGAZİN 30.11.2019, 12:08 12.01.2020, 15:27
"Yazık, çok ayıp"

Haziran ayında boşanan Feyza Aktan ve Özcan Deniz hakkında Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa adlı magazin programında aylar sonra ayrılığın nedeninin ortaya çıktığına dair ağızları açık bırakan bir iddia gündeme bomba gibi düştü. Bu iddiada, Özcan Deniz ile Feyza Aktan'ın evliliğini Aslı Enver hayranlığı bitirdiği dile getirildi.

Özcan Deniz'in sürekli eşine Aslı Enver'i örnek göstermesi çiftin evliliğinde kriz çıkarınca boşanma kaçınılmaz son oldu. Özcan Deniz'in sürekli 'Aslı perçem kestirdi', 'Aslı bu elbiseyi giydi' gibi sözlerine maruz kalan Feyza Aktan'ın saç şeklinden kıyafetlerine kadar birçok şeyini o yönde değiştirdiği belirtildi.

Tüm bunların yanı sıra Murat Boz ile ayrılan Aslı Enver'e ilk mesaj atan kişi de Özcan Deniz oldu. Özcan Deniz'in İstanbullu Gelin dizisinde başrolü paylaştığı Enver'e "Her zaman yanındayım" diyerek mesaj attığı ifade edildi.

Aslı Enver, tüm bu iddiaların sonrasında sosyal medya hesabından sert bir açıklamada bulundu. İddialara sessiz kalmayan Enver, şunları ifadelere yer verdi:

"Sabahtan beri izlediğim haberlere çok kırgın ve sinirliyim. Üç yıl mesai yaptığım benim açımdan sadece çalışma arkadaşım olan Özcan Deniz'in evliliğini bitirmekle suçlanıyorum. Hiçbir zaman böyle birşey olmadı ve olmayacak. Yazık... Çok ayıp... Ne münasebet!"

Yorumlar (0)
18
açık