Meltem Miraloğlu o soruyla yine kafaları karıştırdı!

80 yaşındaki Amerikalı eşi Patrick'ten boşanma kararı alan Meltem Miraloğlu, yaptığı paylaşımla yine kafaları karıştırdı. Ruh dünyasında çok mutsuz olduğu gerekçesiyle boşanacağı ileri sürülen Miraloğlu, arabada çektiği videoda eşine "Beni seviyor musun?" diye sordu.

MAGAZİN 17.11.2019, 10:53 Banu Fırıncılar
Meltem Miraloğlu o soruyla yine kafaları karıştırdı!

"Hayat Devam Ediyor"un çocuk gelini Meltem Miraloğlu, kendisinden 48 yaş büyük olan Patrick (80) ile evlenip ABD'de yaşamaya başlamıştı. Miraloğlu, çok geçmeden olay yaratan evliliğini bitirme haberleriyle magazin gündemine oturmuştu. 

32 yaşındaki oyuncunun yaptığı son paylaşım, takipçilerini şaşkınlığa uğrattı. Miraloğlu'nun, Patrick'le arabada yolculuk yaparken "Beni seviyor musun?" sorusuna eşi "Kesinlikle" yanıtını verdi. 

Boşanma kararı aldığı iddia edilmişti

Kanal D ekranlarında yayınlanan "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programının haberine göre ünlü oyuncu, eşi Patrick’ten bebek sahibi olabilmek amacıyla tüp bebek tedavisine başlamıştı. Bu iddialar üzerine canlı yayına bağlanan Onur Akay, Meltem Miraloğlu'nun boşanma kararı aldığını açıklamıştı.

Onur Akar, konuya ilişkin şunları söylemişti:

"Dün konuştum daha çok yeni bir olay. 80 yaşındaki kocasına deli gibi aşık olduğunu gösteriyordu bize hep Meltem. İç dünyasında yaşadıklarını duyunca oturup ağlarsınız. Meltem hep 'Çaresiz kaldım' diyormuş sürekli ağlıyormuş ve 'Kurtulmak istiyorum' diyormuş.

Meltem boşanma kararını almış ve polis zoruyla o evden ayrılacakmış. Meltem Türkiye'ye geri dönmeyecekmiş orada kalacakmış eşi ayrılmak istemiyormuş onunla ilişkisine devam etmek istiyormuş.

Tüp bebek tedavisi yokmuş çünkü Patrick kendisini daha önce kısırlaştırmış.Amerika'da bu olay çok normalmiş.Ondan dolayı çocuk olayı olmamış. Zaten oğlu da karşı geliyordu bu evliliğe onlar da Patrick'le çocukları olmasın diye böyle bir şey yapmış olabilirler.

Meltem'e orada yardım edecek insanlar varmış. Tekliflere de açık Türkiye'de dizi için çağrılmak istiyormuş.

Onun korktuğu biri var Türkiye' de. Tanınmış biriyle yaşadığı bazı olaylar var o yüzden Amerika'ya gitmiş.  Azerbaycan'da tanışmışlar o kişiyle. Hatta Meltem'in bir arkadaşı daha varmış Azerbaycan'da o da bu insanla bazı sorunlar yaşamış."

Ne olmuştu?

32 yaşındaki oyuncu Meltem Miraloğlu, Amerika'da tanıştığı kendisinden 48 yaş büyük adamla nikâh masasına oturmuştu. 

ABD vatandaşı olmak isteyen Miraloğlu'nun evlendiği kişinin, kendisini önce evlat edindiği sonra da birbirlerine aşık olunca evlenme kararı aldıkları öğrenilmişti. 

Hayat Devam Ediyor dizisinde çocuk yaşta kendisinden yaşça büyük bir adamla evlendirilen çocuk karakterine hayat veren Meltem Miraloğlu, kendisinden 48 yaş büyük bir Amerikalı adamla evlenmişti. 

Gazeteci Onur Akay, Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak Miraloğlu'nun evlendiği kişinin, oyuncuyu önce evlatlık edindiğini sonra da evlenmeye karar verdiklerini açıklamıştı.

"Aşık olup evlilik teklifi etmiş"

Meltem Miraloğlu'nun 80 yaşındaki Amerikalı Patrick'le ile evlendiğini belirten Onur Akay, şunları söylemişti:

"Bu kişiye önce 'Babam' dedi, sonra 'Kocam' dedi. Patrick bir öğretmen, maddi durumu iyi olan birisi ve Meltem'i evlat ediniyor. Meltem o arada İngilizce dil okuluna gidiyormuş ve bu adama babam diye öpüp sarılıyormuş. Hatta herkes uyarmış 'Bu adamı bu kadar öpme' diye. İlk nikâhı kaçırmışlar. Patrick, Meltem'i uyandıramamış. Patrick sonra ikinci kez nikâh tarihi alınca evlenmişler. Önce evlat edindiğini duyanlar nikâhta şahit olmamış. Zaten eyalete olaylı gelip sorunlar yaşadığı için bu adam evlat edinmiş. Hatta Patrick oğlunu bile arayıp 'Kız kardeşin oldu' demiş sonra aşık olup evlilik teklifi etmiş."

"Parası bitince garsonluk ve bulaşıkçılık yapmış"

Genç oyuncunun iş teklifi alamadığını ve bu nedenle Türkiye'yi terk ettiğini belirten Akay, "Zaten Amerika'da Green Card alıp oranın vatandaşı olmak istiyordu. Türklerin oturduğu yere taşınmış sonra parası bitmiş garsonluk ve bulaşıkçılık yapmış. Orada bir Türk erkeğine aşık olmuş ama bu erkek bunu (Meltem Miraloğlu) kıskanarak darp ve şiddet uygulamış. Polis gelip çocuğu almış ama Meltem şikayetçi olmamış. Dava açılmış, Meltem davada bile 'Beni dövdüğü için Green Card alabilir miyim?' diye sormuş düşünün yani." ifadelerini kullanmıştı. 

"Dayak yediğini görünce evlat edinmek istemiş"

Akay, sözlerine şöyle devam etmişti:

"Patrick ile arkadaşının evinde tanışmış. Meltem'in dayak yediğini her yerinin çürük içinde olduğunu görünce evlat edinmek istemiş. Her şey öyle başlamış. Patrick öğretmen emeklisi ama maddi durumu çok iyi sürekli Meltem'i son model arabasıyla evinden alıyormuş. Evleneli daha 10 gün oldu 'Ben ölsem de Türkiye'ye gelmem' diyormuş."

Yorumlar (0)
hafif yağmur