Friends ekibinden müjde!

90’lara damga vuran "Friends" dizisinin hayranları efsane ekibin yeniden bir araya gelmesi için yanıp tutuşurken, dizinin "Rachel"ı Jennifer Aniston rol arkadaşlarıyla beraber "bir proje üzerinde çalıştıklarını" açıkladı.

MAGAZİN 29.10.2019, 17:22
Friends ekibinden müjde!

Yeni açtığı Instagram hesabında Friends’teki rol arkadaşlarıyla beraber çekilen kareyi paylaşarak dizinin fanlarını coşturan ABD’li oyuncu Jennifer Aniston, müjdeyi verdi.

"Şimdilik sadece deniyoruz"

Ellen DeGeneres’in programına konuk olan Aniston, Friends dizisindeki rol arkadaşlarıyla bir proje üzerinde çalıştıklarıyla ilgili haberleri doğruladı. Aniston projeyle ilgili detay vermedi. Yalnızca bu projenin dizinin devamı olmadığını söylemekle yetindi.

Ünlü yıldız, “Bir şeyler olmasını biz de istiyoruz, ancak bunun ne olacağını henüz biz de bilmiyoruz. Yani sadece deniyoruz, bir şeyler üzerinde çalışıyoruz.” dedi.

"Belki büyük bir film olur"

DeGeneres’in Aniston'a detay vermesi için yağtığı yoğun ısrar üzerine ünlü oyuncu, “Belki bir film… Büyük, büyük, büyük bir film… Henüz biz de bilmiyoruz” ifadelerini kullandı.

Son zamanlarda ekibin sık sık birlikte görüldüğünü vurgulayarak ve Aniston’ın Instagram paylaşımını hatırlatan DeGeneres, bunun projeyle ilgili olup olmadığını sordu. Bunun üzerine Aniston, “Birlikteyiz, çünkü birbirimizi özlüyoruz.” şeklinde yanıt verdi.

Hayranları Friends'i çok özlüyor

Jennifer Aniston, 1994-2004 yılları arasında yayında olan "Friends" dizisindeki Rachel Green rolüyle dünya çapında tanınmıştı. Dizi bulunduğumuz yıla bakıldığında da popülerliğinden hiçbir şey kaybetmiş değil.

Efsane olan dizinin hayranları, tüm ekibin devam hikâyesi için yeniden bir araya gelmesini uzun süredir dilerken, oyuncuların buna sıcak bakmadığı konuşuluyordu.

Aniston’ın, aynı zamanda yakın arkadaş olduğu Lisa Kudrow, Courteney Cox, Matt LeBlanc, David Schwimmer ve Matthew Perry ile bir araya geldikleri fotoğrafı paylaşması ekibin yeniden toplanabileceği şeklinde yorumlanıyordu.

Efsane dizinin kadrosu, bu paylaşıma kadar aynı karede yer almamıştı.

Yorumlar (0)
26
parçalı az bulutlu