Aynur Aydın ve Aleyna Tilki arasındaki polemik artıyor

Aleyna Tilki ve Aynur Aydın arasındaki sözlü polemik gitgide artış gösteriyor. Aynur Aydın'ın "Aleyna'nın üzerinde çok emeğim var" sözüyle başlayan atışmaya genç popçunun babası da dahil oldu.

MAGAZİN 19.02.2020, 18:41 Burak!
Aynur Aydın ve Aleyna Tilki arasındaki polemik artıyor

Yakın zaman önce çok iyi iki arkadaş olan Aleyna Tilki ve Aynur Aydın'ın arasına kara kedi girdi. Aynur Aydın, geçtiğimiz günlerde vermiş olduğu röportajda, "Aleyna'nın üzerinde çok emeğim var" sözleriyle dikkat çekti. Aydın'ın açıklamasından sonra Aleyna Tilki de, "Aynur'un üzerinde benim de emeğim var" dedi.

Aleyna Tilki'nin babasından ağır sözler

Karşılıklı ilginç iddiaların sosyal medyada yankıları sürerken, Aleyna Tilki'nin babası yeni bir polemik başlattı. Mehmet Tilki, Twitter hesabından Aynur Aydın'ı hedef alarak şunu dedi.

"Aleyna'nın ayısı kadar ünlü olamayıp, Aleyna'nın vizyonundan reklam yapmaya çalışan, kendisini sanatçı sanan gündem yaratmaya çalışan hanımefendiye de buradan selamlar!"

Aynur Aydın'dan jet hızıyla yanıt

Mehmet Tilki'nin bu paylaşımına Aynur Aydın'dan yanıt ise gecikmedi:

Aynur Aydın, "Benim de bir kız evladı olduğumu unuttunuz herhalde! Sanırım bencilliğiniz bir aile genetiği! Ama Tilki Ailesi'ne tam yakışan bir hareket ettiniz..." mesajını yayınladı.

Yorumlar (0)
15
açık