Gaziantep’te bebeğini öldüresiye darp eden sözde baba: “Anlık sinirle yaptım” 

Henüz 3 aylık olan erkek bebeğini darp eden, eşine de şiddet gösterdiği ortaya çıkan Yunus Göç’ün emniyetteki ifadesi ortaya çıktı.  

GÜNDEM 01.12.2021, 13:24 01.12.2021, 13:36 Başak Çetin
Gaziantep’te bebeğini öldüresiye darp eden sözde baba: “Anlık sinirle yaptım” 

Gaziantep’te henüz el kadar olan bebeğini öldüresiye darp eden ve bebeğin beyin kanaması geçirmesine sebep olan; eşini de defalarca darp ettiği ortaya çıkan Yunus Göç isimli şahsın görüntüleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Kamuoyu cani babayı konuşurken Yunus Göç, dün tutuklanmıştı.  “Anlık sinirle yaptım, pişmanım” 

Minik bebeğin yoğun bakımdaki tedavisi sürerken emniyette ifade veren Yunus Göç’ün emniyetteki ifadeleri ortaya çıktı: “Mama vereceğim zaman ağlama başladı. Daha önce şiddet uygulamadım. Ağlamaya başlayınca sinirlendim. Anlık sinirle yaptım, pişmanım. Suçumu kabul ediyorum.” 


Eşi, uzaklaştırma kararı almış

Yunus Göç’ün eşi ve minik bebeğin annesi Semra Göç’ün, Ocak 2021’de şiddet sebebiyle uzaklaştırma kararı aldığı ve ailesinin yanına sığındığı ortaya çıktı. Temmuz 2021’de boşanma davası açan Semra Göç’ün ailesi tarafından vazgeçirildiği ve kısa süre önce eşiyle yaşadıkları eve döndüğü öğrenildi. 

Yorumlar (0)
3
kapalı