PlayStation 4'ün satışları uçtu

Sony Interactive Entertainment, bugün bir açıklama yaparak PlayStation Network’ün (PSN) Aralık 2019'da aylık aktif kullanıcı sayısının 103 milyona vardığını duyurdu. PlayStation 4 konsolunun satışları da tüm dünyada 106 milyonu geçti.

BİLİM-TEKNOLOJİ 08.01.2020, 11:42
PlayStation 4'ün satışları uçtu

Sony Interactive Entertainment (SIE) Başkan ve CEO’su Jim Ryan, “Milyonlarca PlayStation hayranının, eğlence deneyimleri için PS4’ü seçtiğini gördüğüm için çok mutluyum. Bu başarı, 1994’ten beri hayranlarımızın ve iş ortaklarımızın destekleri ile gerçekleşebildi ve bunun için herkese en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Biz devamlı olarak PlayStation VR gibi yenilikçi ürünler ortaya koyuyoruz, ki bu arada PlayStation VR satışları da 5 milyon satış adedine ulaştı. PlayStation ekosistemine ekleyeceğimiz, çok daha fazla yeni eğlence deneyimi bulunuyor ve bunları hayranlarımızla paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.” sözlerini kaydetti.

SIE WWS, 7. yılına giren PS4 sisteminin sınırları zorlayacak olan ve merakla beklenen The Last of US Part II ve Ghost of Tsushima gibi oyunların oyuncularla buluşmasını sağlayacak. SIE, ayrıca iş ortaklarınca hazırlanan muhteşem oyunların ve benzersiz deneyim yaşatan bağımsız oyun stüdyolarının oyunlarının da dağıtımına yönelecek.

Yorumlar (0)
15
parçalı az bulutlu