İkinci kocadan boşandı, davul zurnayla kutladı!

Hatay’da ikinci kocasından boşanan kadın, adliye önünde davul zurna eşliğinde oynadı, baklava ve içecek dağıttı. Evliliğinin 2 ay, boşanma davasının ise 1,5 yıl sürdüğünü belirten 6 çocuklu Ayten Kılıç, çocuklarına hem annelik hem babalık yapacağını ve bir daha asla evlenmeyeceğini söylüyor.

YAŞAM 15.01.2020, 14:35
İkinci kocadan boşandı, davul zurnayla kutladı!

Hatay’da kocasından boşanan Ayten Kılıç, yaklaşık 1,5 yıl süren davanın sonuçlanması sonrasında adliye önünde davul zurna eşliğinde oynayıp, baklava ve içecek ikram etti.

Hatay merkez ilçe Antakya'da özel bir sektörde yaşayan 39 yaşındaki Ayten Kılıç, yaklaşık 1,5 yıl süren davanın ardından kocasından boşandı.

Ayten Kılıç, boşanmasını, Hatay Adliye Sarayı önünde davul zurna eşliğinde oynayarak kutladı.

6 çocuk annesi Ayten Kılıç, adliye binası önüne kurduğu masaya baklava, kuru pasta ve içecek koyarak, çevredeki ve yoldan geçen vatandaşlara dağıttı.

İkinci kocası ile evliliği 2 ay sürdü

Çocukları ile birlikte Hatay Adliye Sarayı önüne gelen Ayten Kılıç, ikinci evliliğini yaptığını fakat şiddetli geçimsizlik dolayısıyla boşandığını belirtti.

Boşanmasını kutlayan Ayten Kılıç’a çocukları da destek verdi. Evliliğinin 2 ay, boşanma davasının ise 1,5 yıl sürdüğünü belirten Ayten Kılıç şunları söyledi:

“Çok kötüydü, bütün kadınlara tavsiyem ikinci evliliği kesinlikle denemesinler. Ben denedim çok pişman oldum tövbe ettim. 2 yıldan beri evliyim ama evliliğim aslında sadece 2 ay sürdü. Ondan sonra mahkemeye verdim zaten, 1,5 yıldan beri boşanma süreci devam ediyordu ve daha yeni bitti. Adak adamıştım; boşanırsam, kurtulacağım gün baklava dağıtacağım diye. Çok sevinçliyim, çocuklarım da çok mutlu. Bundan sonra hayatımda erkek yok, tövbe. 6 çocuğumu okutuyorum, tek isteğim artık, çocuklarıma hem annelik hem babalık yapmak. Bir daha böyle bir şeyi ne kendime ne onlara yaşatmak istemiyorum” dedi.

Yorumlar (0)
21
parçalı az bulutlu