"Aşkım beni affet" yazılı pankart açtı, eşi şikayet etti!

Burdur'un Bucak ilçesinde emekli Mustafa Erdoğan, "Seni üzüp ağlattım, her an inan kendimden nefret ediyorum. Beni affet" yazılı pankart açınca eşi, polise şikayet etti. uzun uğraşlar sonucu ikna edilen Mustafa Erdoğan, Bucak Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

YAŞAM 14.02.2020, 19:32
"Aşkım beni affet" yazılı pankart açtı, eşi şikayet etti!

Burdur'un Bucak ilçesinde 21 yıllık evli Mustafa ve Fatma Hanım Erdoğan çifti, bir yıl önce ayrı yaşama kararı aldı. Eşinden boşanmak isteyen Fatma Hanım Erdoğan, boşanma dava açtı. Bu süreçte birkaç kez eşinin oturduğu eve giden Mustafa Erdoğan hakkında  uzaklaştırma kararı çıkarıldı.

Girişimleri başarızılığa uğrayan 2 çocuk babası Mustafa Erdoğan, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde, eşine ait bijuteri dükkanının önüne bir araç çekicisine asılı pankartla gelip özür diledi. 

"Seni üzüp ağlattım, her an inan kendimden nefret ediyorum"

"Seni üzüp ağlattım, her an inan kendimden nefret ediyorum. Yalvarırım beni kendinden mahrum bırakma. Binlerce kez özür dilerim. Biricik aşkım seni çok seviyorum. Beni affet" yazılı pankart açan Erdoğan, eşine çiçek vermek istedi.

"Çocuklarımız hatrına barışalım, yuvamız yıkılmasın"

Eşini iş yerinde gören Mustafa Erdoğan, "Aşkım beni affet, özür diliyorum. Çocuklarımız hatrına barışalım, yuvamız yıkılmasın. Bu günün hatrına ne olursun" dedi. Ancak Fatma Hanım Erdoğan işyerinden çıkarak polisi araması üzerine olay yerine gelen polis, Mustafa Erdoğan'ın araçla birlikte ayrılmasını istedi. 

"Ben ona çiçek getirdim, o isterse bana kelepçe taktırsın"

Mustafa Erdoğan, buna karşılık "Ben ona çiçek getirdim, o isterse bana kelepçe taktırsın. Özürümü kabul edip barışıncaya kadar burada kalacağım" diyerek isyan etti. 

Uzun uğraşlar sonucu ikna olan Mustafa Erdoğan, çekici üzerinden inerek elindeki çiçeği eşinin iş yeri önündeki sandalye üzerine bıraktı.

"Bütün varımı yoğumu bunlara döktüm"

Sokaklarda yaşadığını belirten Mustafa Erdoğan “Eşimden ve çocuklarımdan ayrılmamak için Bucak Kaymakamlığına, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına, CİMER'e, Bucak Belediye Başkanlığına her yere başvurdum. Hiç kimse ilgilenmedi. Son çare 14 Şubat Sevgililer Günü'nde kendimi affettirmek için pankart açmayı düşündüm. Bundan başka yapacak bir şeyim kalmadı. Ben ömrümü iki çocuğum ve eşime adadım. Ömrümün kalanını da bunlarla geçirmek istiyorum. Bir yıldır barışmak, birleşmek için uğraşıyorum. Bütün varımı yoğumu bunlara döktüm, bu iş yerini emekli maaşı ile ben açtım. Ben onu çok seviyorum, ona evlenirken vermiş olduğum bir söz var, ölünceye kadar hayatımı sana adadım demiştim, hala sözümdeyim ama o beni terk etti" dedi.

Yorumlar (0)
15
açık