Adana'da komşu katliamı

Adana’da yaşanan motosiklet hırsızlığı sebebiyle meydana gelen kavgada baba ve oğul, 3 kişiyi tabancayla vurarak katletti.

YAŞAM 28.11.2021, 19:59 29.11.2021, 16:06 Koray
Adana'da komşu katliamı

Aktarılan bilgiler doğrultusunda, söz konusu olay, Yüreğir ilçesindeki Camili Mahallesi üzerinde yaşandı. İddiaya göre, Hacı (36) ve Kemal Acar (25) kardeşlerin kuzeninin motosikleti hırsızlar tarafından çalındı. Acar kardeşler, hırsız olayını Ç. ailesinin yaptığını ileri sürdü. Bu durum üzerine Mehmet Emin Ç. (46), oğlu olan Abdullah Ç. (20) ile beraber Acar kardeşlerin evine giderek konuşmak istediklerini söyledi. Bir süre boyunca konuşan iki aile, tartışmanın büyümesi üzerine kavga etmeye başladı. Olaya komşu Cumali Canördek de dahil oldu. 

3 ölü

Baba ve oğul, Acar kardeşleri ve komşuları Canördek'i tabancayla vurduktan sonra olay mahallinden uzaklaştı. Ağır şekilde yaralanan 3 kişi, hastanede gerçekleştirilen tüm müdahalelere karşın kurtarılamayarak can verdi.

Baba ve oğul aranıyor

Emniyet güçleri, zanlıları yakalamak amacıyla çalışma başlattı. 

3 kişinin katledildiği bahçenin bulunduğu sokak üzerindeki duvarda ise “Ölüm var unutma” yazısı dikkatlerden kaçmadı.Yorumlar (0)
-7
parçalı bulutlu