277 gün oldu... 'Kader bekleyişi' sürüyor!

Antalya'nın Kemer ilçesinde yaşanan hortum felaketinde dereye sürüklenen otomobilde kaybolan Kader Buse Acar'ın (20) izine 277 gündür rastlanamadı.

YAŞAM 28.10.2019, 19:21
277 gün oldu... 'Kader bekleyişi' sürüyor!

Antalya'da, 24 Ocak'ta yaşanan hortum felaketinde, annesi Ayla Acar'ın kullandığı otomobilin dereye düşmesi sonucu kaybolan üniversite öğrencisi Kader Buse Acar, 277 gündür bulunamıyor. 

Zaman zaman sürdürülen arama çalışmaları sonuç vermiyor. Acılı anne Ayla Acar ile baba Ahmet Acar'ın Facebook'taki hesaplarından yaptıkları paylaşım yürekleri dağladı.

Kader Buse Acar'ın daha önce görev aldığı ve şiir okuduğu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programının ardından çekilen bir fotoğrafını paylaşan Ayla ve Ahmet Acar çifti, "Bir tanem yarın 29 Ekim. Kutlu olsun canım kızım. Hazırlanman için duvarların sesinle yankılanması bir yandan da sesin kısılmaması için çabalaman lazımdı. Bu bayramda görevin yok mu? Görev almak için koşmadın mı hocaların peşinden? 'Üç kıtalık şiir verdiler bu okunur mu, tam heyecana geliyorum şiir bitiyor' demedin mi? 'Bu şiiri değiştirelim ben destan isterim' demedin mi?" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
13
açık