Ünal Karaman'dan maç sonu açıklamaları

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, UEFA Avrupa Ligi'ndeki Krasnodar mağlubiyeti sonrası açıklamalar yaptı. Karaman, "Bu takımların bütçeleri çok yüksek. 100 milyon euro bütçeleri var" dedi.

SPOR 25.10.2019, 01:25
Ünal Karaman'dan maç sonu açıklamaları

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, Krasnodar maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Ünal Karaman'ın açıklamaları

"İlk yarıda güzel şeyler yaptık. İkinci yarıya anlamsız şekilde kötü başladık ve devamına gol yedik. İkinci yarıda da verilen mücadeleden, gayretten memnunum. Ancak bu bir güç dengesidir. Fakat biz bazı şeyleri dile getiremeyiz. Elimdeki oyuncu kadrosunu ve yeteneklerini sonuna kadar değerlendirdiğimi düşünüyorum. Sonuca bakmadan, oyundan memnunum. Maçın hikayesini küçük dokunuşlar ve paslar belirliyor. Biz onda eksik kaldık. Oyuncular, mevcut yeteneklerini sonuna kadar kullandı." 

"Bazen deve kuşu gibi kafamızı kuma gömsek bile..."

"Bu maçı kaybedenin grupta işi zor olacaktı. Bazen deve kuşu gibi kafamızı kuma gömsek bile, bu takımların bütçeleri çok yüksek. 100 milyon euro bütçeleri var. Buna rağmen bu takımları farklı değerlendiriyorlar. Hayal satmanın bir anlamı yok, son üç maça kazanmak için çıkacağız ama işimizin zorluğunu bileceğiz. Trabzonspor nerede oynarsa oynasın mücadele eder. Kalan üç maçta da mücadele edeceğiz ve sonuç ne olacak göreceğiz. Ancak işimiz kolay değil." 

"Krasnodar da havaya girdi"

"Basel'in Getafe'yi yenmesinin ardından ister istemez Krasnodar da havaya girdi. Bizim şimdi üç maçı da kazanmamız ve rakiplerin durumuna bakmamız gerek. Krasnodar ile deplasmanda oynayacağımız maçı kazanmamız gerekiyor, bunun gayreti içerisinde olacağız." 

Yorumlar (0)
26
parçalı az bulutlu