"Mutlu olmak için Hollanda'ya gidiyorum"

Beşiktaşlı futbolcu Oğuzhan Özyakup, Feyenoord'a transferi için Hollanda'ya hareketlendi. Oğuzhan, "Tamamen mutlu, huzurlu olmak için, tekrar Beşiktaş forması giymek için gidiyorum" dedi.

SPOR 28.01.2020, 18:06
"Mutlu olmak için Hollanda'ya gidiyorum"

Hollanda Birinci Futbol Ligi (Eredivisie) ekiplerinden Feyenoord'la transferi için görüşmeler yapan Beşiktaşlı futbolcu Oğuzhan Özyakup, Hollanda'ya seyahat etti.

Oğuzhan Özyakup, İstanbul Havalimanı'nda gazetecilere yaptığı açıklamada, "Tamamen mutlu, huzurlu olmak için, tekrar Beşiktaş forması giymek için gidiyorum." ifadesini kullandı.

"Ailem orada, güven hissedeceğim yere gidiyorum"

Oğuzhan, "Hem saha içinde hem saha dışında mutlu ve huzurlu olmak için Hollanda'ya gidiyorum. Sonuçta orada doğdum ve büyüdüm. Ailem orada, güven hissedeceğim yere gidiyorum. İnşallah benim için hayırlı olur. İyi bir performans gösterirsem Beşiktaş'a para kazandırırım. İnşallah gelir, devam ederim." dedi.

Feyenoord ile henüz imzalanan bir sözleşmenin olmadığını belirten Oğuzhan, "Yarın sağlık kontrolünden geçeceğim." diye konuştu.

"Kararımı daha önce vermiştim"

Tecrübeli futbolcu, "Sergen hoca ile konuştum. Ona da teşekkür etmek istiyorum. Onun da benimle ilgili düşünceleri vardı. Kararımı daha önce vermiştim. İnşallah iki taraf için hayırlı olur." dedi.

Yorumlar (0)
16
açık