Ankaragücü'nün önünde 14 isim var

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner, eski teknik direktörleri Mustafa Kaplan ile yolları ayırdıklarını, gündemlerinde 14 teknik direktörün olduğunu söyledi.

SPOR 18.06.2019, 14:57 Oğuzhan Sabuncu
Ankaragücü'nün önünde 14 isim var

Yeniliklerle ilgili muhabire konuşan MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner, "Teknik direktör Mustafa Kaplan ile yollarımızı ayırmaya karar verdik. Kendine göre başarılı oldu. Takımı kümede bıraktı. Teşekkür ettik. Kendisi sağ olsun her zaman bizim hakkımızı verdi." ifadelerini kullandı.

Takım olarak transfer yasaklarının olduğunu hatırlatan başkan, şunları söyledi:

"Mustafa hoca kendisine teklifler geldiğini bize söyledi. Biz de kendisine 'Transfer yasağımız var. Ne zaman kalkar bilemiyoruz. Sen gelen teklifleri değerlendir' dedik. Onun önünü açmak istedik. Kendisini zor durumda bırakmak istemedik. Şu anda 14 tane teknik direktör var, değerlendiriyoruz. Ancak transfer yasağıyla ilgili olarak çalışıyoruz. Teknik direktör konusunu yaklaşık 1 hafta erteledik. Bugünkü yönetim kurulunu erteledik. Diğer hafta içinde transfer yasağı ve diğer konularla ilgili girişimlere başlayacağız."

MKE Ankaragücü hafta sonunda, önceki sezon 6 aylığına anlaştığı Mustafa Kaplan ile yollarını ayırmıştı.

Yorumlar (0)
24°
parçalı az bulutlu