Ali Koç: Radikal kararlar alacağız!

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Demir Grup Sivasspor'a 3-1 yenildikleri maçın ardından, "Radikal kararlar alacağız" açıklamasını yaptı.

SPOR 15.12.2019, 21:08
Ali Koç: Radikal kararlar alacağız!

Fenerbahçe'de 3-1'lik Demir Grup Sivasspor mağlubiyeti sonrası Ali Koç, basın mensuplarına açıklamalar yaptı. Koç, maçın hakeminin iyi bir maç yönettiğini belirtti.

Koç, "2-0'dan sonra 2-2'de olabilirdi. Sıkıntılarımız var. Sorunlarımızın farkındayız. Radikal kararları, gerekli tedbirleri alacağız. Şampiyonluk yolunda bir darbe yedik. Ligin şu aşamasında bu kapatılmayacak bir fark değil. Şampiyon olacağımıza inanıyoruz. Oyuncularla konuştum. Bu noktadan birlikte çıkacağız. Saçmasapan 6-7 puan kaybetmeseydik burada kaybedilen 3 puanı sorun etmezdik. Sadık'a çok üzüldük. Yarın belli olacak ama dizi iyi durmuyor. Uzun bir süre oynamaycak gibi görünüyor." ifadelerini kullandı.

Ozan Tufan ve Rodrigues yorumu

Koç, "Ozan Tufan kırmızı kart gördü. Cezasını hafta içi çekecek. Rodrigues'in haklı olarak gördüğü kırmızı kart var. Hak ettiğini söylüyor. Ozan takımın kaptanlarından. Kendine hakim olmalı. 4. hakemle yaşadıklarını söylediklerinden sonra ona da biraz hak verdim. Şampiyon olacağız. Kaybedilmiş hiçbir şey yok. Bu kayıpların erken gelmesi bir noktada sevindirici." dedi.

Ali Koç, ''Harcama limitleri konusunda söyleyeceklerimiz var. Sabrımızı taşıran noktalara gelindi. Bunun yeri burası değil. Maçı kaybettik. Bugünün sonucunu, nispeten oynadığımız kötü bununla kamufle etmeyeceğiz." diye konuştu.

Zajc'ın 6-8 hafta arasında olmayacağını belirten Koç, "Sakatlık konusunda yaptığımız yanlışları biliyoruz, düzelteceğiz. Zeminle ilgili hiçbir sorunumuz yok." dedi.

"Medyada Fatih Terim'den daha fazla korunan kişi yok"

Ali Koç, bir muhabirin "Fatih Terim, reklam servislerinden, spor servislerine mesajlar gittiğini söyledi. Sizi ima ettiği belirtiliyor." sorusuna "Fatih Terim, beni kast ettiyse söylesin ama duymadığım bir konu hakkında yorum yapmayayım. Spor basını ile ilgili bir şey biliyorum. En fazla sahiplenen, en çok korunan kişi Fatih Terim. Ne demek istediğinizi ama anlamadım. Medyada Fatih Terim'den daha fazla korunan kişi yok. Bunun da sebepleri var. Bunları daha sonra konuşuruz." yanıtını verdi.

Yorumlar (0)
30
parçalı az bulutlu