Meryem Uzerli’nin reklam kazancı dudak uçuklattı

Bir mücevher markasının reklamlarında oynayan ünlü oyuncu Meryem Uzerli, sözleşmesini yeniledi. Uzerli’nin bu süreçte kazanacağı ücret de ortaya çıktı. 

MAGAZİN 29.11.2022, 10:00 29.11.2022, 17:24
Meryem Uzerli’nin reklam kazancı dudak uçuklattı

10 milyon dolara yakın serveti olduğu iddia edilen ve Türkiye’nin en zengin oyuncusu olarak ön plana çıkan Meryem Uzerli, bir süredir reklamlarında oynadığı ünlü mücevher markasıyla yeni bir sözleşmeye daha imza attı. Kısa süre önce İranlı bir modacının markasıyla da 2 senelik reklam anlaşması yapan ünlü oyuncunun bu sözleşme kapsamında 2 milyon dolar kazanacağı öne sürülmüştü. 

8 milyon lira kazanacak

1 senedir bir mücevher markasının reklamlarında yer alan Meryem Uzerli, sözleşmesini 1 yıl daha yeniledi. Uzerli’nin 1 senelik anlaşma kapsamında 8 milyon lira kazanacağı bildirildi. Ünlü oyuncu, bu markanın reklamlarında oynadığı için geçen sene 6 milyon liralık kazanç sağlamıştı. Rol aldığı film ve dizilerden çok reklamlar sayesinde hatırı sayılır bir servet elde eden Meryem Uzerli, önceki gün bu markanın yeni yıl koleksiyonu için de kamera karşısına geçmişti. Yorumlar (0)