Linet: “İsrail’de asker kaçağı olarak görünüyorum” 

İsrail doğumlu şarkıcı Linet, konseri sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. “Okulum biter bitmez askerlik yapmamı istediler, ben de Türkiye’ye geldim.” şeklinde konuşan Linet, bir asker kaçağı olduğunu doğruladı. 

MAGAZİN 18.10.2021, 11:40 19.10.2021, 09:31 Başak Çetin
Linet: “İsrail’de asker kaçağı olarak görünüyorum” 

Ünlü şarkıcı Linet, önceki gün Yeşilköy’de bir mekanda konser verdi. İsrail’den özel uçakla gelen hayranlarına eğlenceli bir gece yaşatan Linet, konseri sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.  “İsrail’de asker kaçağıyım” 

Linet, “İsrail’de doğdum. Orada okulumu tamamladığım zaman ‘Askerlik vakti’ diyerek beni askere çağırdılar. Ben de askere gitmemek için Türkiye’ye geldim. Orada asker kaçağı olarak sayılıyorum. ‘Ne olursa olsun Türkiye’de olayım, burada ödeyim.’ diye düşündüm. O yüzden de buradayım.” açıklamalarında bulundu. “Türk bayrağını gururla taşıyorum” 

Linet, “Türk sanat müziği sanatçısı olarak İsrail’de doğdum. 5 yaşımdan beri de şarkı söylüyorum. Türk bayrağını ve Türk müziğini dünyanın dört bir yanında taşımaktan gurur duyuyorum.” ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)
14
parçalı az bulutlu