Itır Esen, Acun Ilıcalı ile aşk iddialarına ilk defa yanıt verdi!

20 yaşındaki model Itır Esen'in, bir dönem Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı gündeme gelmişti. Bu zamana kadar bir açıklamada bulunmayan Esen, iddialara ilk kez cevapladı.

MAGAZİN 16.10.2019, 16:12
Itır Esen, Acun Ilıcalı ile aşk iddialarına ilk defa yanıt verdi!

2017 Miss Turkey yarışmasında birinci olan, ancak 15 Temmuz Darbe Girişimi ile ilgili paylaştığı bir tweet nedeniyle tacı elinden alınan Itır Esen, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8’de ekrana gelen 2019 Survivor Türkiye-Yunanistan YouTube projesinde sunuculuk yapmaya başlamıştı.

ıtır esen ile ilgili görsel sonucu

Genç model Itır Esen ile Acun Ilıcalı’nın proje aracılığıyla yakınlaştığı ve ilişki yaşadığı gündemde büyük yankı uyandırmıştı.

ıtır esen ile ilgili görsel sonucu

magazinburada.net’e konuşan 1999 doğumlu Itır Esen, yakın zamanda kaza geçiren Acun Ilıcalı’ya geçmiş olsun dileklerini ilettiğini belirledi. Aşk dedikoduları ile ilgili de konuşan Itır Esen, “Beraber bir iş yaptık. Çok keyifli ve güzel bir işti. Şimdi de aramızda bir dostluk ilişkisi var" açıklamasını yaptı.

ıtır esen survivor ile ilgili görsel sonucu

Kendisine yöneltilen, “Aranızda hiç aşk olmadı diyebilir miyiz?” sorusuna Itır Esen, “Diyebiliriz. Sadece patron ve çalışan ilişkisi gibiydi” dedi.
 

Yorumlar (0)
31
az bulutlu