Demet Akalın siyasete yeşil ışık yaktı!

Demet Akalın, son dönemde yaşanan çocuk cinayetleri ve istismar olayları nedeniyle siyasete girmeyi düşündüğünü açıkladı.

Demet Akalın siyasete yeşil ışık yaktı!

Demet Akalın, “Hazır taze taze sinirler tepemdeyken, artık bu kadar bebek katliamından, tecavüzlerden ve tacizlerden sonra ciddi ciddi siyasete girmeyi düşünüyorum.” açıklamasını yaptı. 

"Tek dünya starı Tarkan"

Geçtiğimiz günlerde Pink konserine giden Akalın, Türkiye’den bir dünya starı çıkmayacağını söyleyip, yurt dışına açılmaya hazırlanan genç şarkıcılara göndermede bulundu. Akalın, şunları söyledi:

“Lütfen bunu kabul edelim, Türkiye’de bir tek dünya starı var, o da Tarkan! Hiç kimse dünya starı olamayacak. Orta Doğu’da ünlü, başka yerlerde popüler olabilirsiniz ama Amerika sizin gibi güzel kadın ve erkeklerle dolu. Keşke olsalar ama Türkiye’den çok zor! Pasaporttan bile geçerken bir Tarkan’ı, bir Galatasaray’ı soruyorlar, o yüzden boş hayaller kurmasınlar!”

‘Moda ikonu değilim’

Ünlü şarkıcı, “Türkiye’de moda ikonu olduğunuzu düşünüyor musunuz?” sorusuna ise, “Asla düşünmüyorum. Çoğu zaman konuşulacağını bildiğim için giyiniyorum, tabii bu markalar insanlar giysin diye yapılıyor ve alıyorum. Kıyafetlerimin konuşulması bile reklamım. Hani diyorlar ya ‘Çirkin’, ‘Bedava verseler giyilmez’. Ben böyle şeylere hiç takılmıyorum.” yanıtını verdi.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 14:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER