Soylu’dan Kılıçdaroğlu’na “LCDP” cevabı: “Evinde bol bol izlersin” 

Netflix’in ünlü dizisinin fragmanı üzerinden AK Parti’ye göndermede bulunan CHP Lideri’ne yanıt, Süleyman Soylu’dan geldi: “2023’te boyunun ölçüsünü aldığında evinde bol bol izlersin.” 

GÜNDEM 04.11.2021, 07:32 06.11.2021, 09:37 Başak Çetin
Soylu’dan Kılıçdaroğlu’na “LCDP” cevabı: “Evinde bol bol izlersin” 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dizi-film platformu Netflix’in ünlü dizisi La Casa de Papel’in fragmanı üzerinden AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında göndermede bulundu.  

Fragmanı, “Bir soygun bitiyor. Ve bir devir kapanıyor.” cümleleri ile veren Netflix’in o gönderisini alıntılayan Kemal Kılıçdaroğlu, “Evet doğru ama seçimden kaçıyor maalesef...” notunu düştü. Cevap, Soylu’dan geldi: “Merak etme KK” 

Kemal Kılıçdaroğlu’nun manidar göndermesi karşısında cevap ise İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan geldi. Soylu, Kılıçdaroğlu’nun gönderisini alıntılayarak ifadelerine şu şekilde başladı: “Merak etme KK.” 

Süleyman Soylu, daha önceki seçimlerde hezimete uğrayan CHP’nin durumunu hatırlatarak, “Boyunun ölçüsünü aldığında evinde izlersin.” şeklinde cevap verdi ve 2023 seçimlerinde CHP’nin iktidar partisi seçilemeyeceği konusunda vurgu yaptı. 

Yorumlar (0)
12
parçalı az bulutlu