Erdoğan'dan 'İzlanda' telefonu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TFF Başkanı Nihat Özdemir ile telefonda görüştü. Erdoğan, "Şenol Güneş hocamız ve futbolcularımız morallerini yüksek tutsunlar. Türk halkı onların yanında." mesajının teknik heyet ve takıma iletilmesini istedi.

GÜNDEM 10.06.2019, 14:16 10.06.2019, 14:58 Banu Fırıncılar
Erdoğan'dan 'İzlanda' telefonu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu'nda yapacağı maç için İzlanda'da bulunan A Milli Takım kafilesinin Keflavik Havalimanı'nda maruz kaldığı kötü davranışlar ve yaşananlarla ilgili Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir ile telefonda görüştü.

"Türk halkı onların yanında"

TFF'den yapılan açıklamaya göre, telefonla aradığı Özdemir'e konuyla ilgili devletin her türlü girişimi yaptığını ve gerekli tedbirlerin alındığını belirten Erdoğan, "Şenol Güneş hocamız ve futbolcularımız morallerini yüksek tutsunlar. Türk halkı onların yanında." mesajının teknik heyet ve takıma iletilmesini istedi. 

Özdemir de A Milli Takım'a destekleri için Erdoğan'a teşekkürlerini sundu.

Açıklamada, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu'nun da bir heyetle TFF ve A Milli Takım'ın yanında olduğunu göstermek için bugün İzlanda'ya giderek yarın oynanacak maçta ay-yıldızlılara destek olacağı belirtildi. 

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu