Pakistanlı eski bakan, canlı yayında millet vekiline tokat attı 

Pakistan’ın eski bakanı Firdous Ashiq Awan, katıldığı canlı yayında Pakistan Halk Partili Milletvekili Qadir Mandokhel’e tokat attı. 

DÜNYA 10.06.2021, 14:21 11.06.2021, 10:30 Başak Çetin
Pakistanlı eski bakan, canlı yayında millet vekiline tokat attı 

Pakistan’ın bir dönem Enformasyon ve Yayın Federal Bakanlığını yapmış olan ve görev süresinin dolmasının ardından Pencap Eyaleti başbakanlığı Bilgi ve Kültür Özel Asistanı olarak çalışan Firdous Ashiq Awan, bir televizyon programına katıldı. Programda ayrıca Pakistan halk Partisi Milletvekili olan Qadir Mandokhel de bulunuyordu.

Programın başlamasından kısa süre sonra ikili arasında tartışma başladı. Mandokhel’in Awan’a yönelttiği “yolsuzluk” suçlaması ise tansiyonu iyice yükseltti.Aniden gelen tokat şok etti

Yolsuzlukla suçlanan Awan, Milletvekili Mandokhel’e tokat attı. Hiç beklemediği sırada tokadı yiyen milletvekili ise neye uğradığını şaşırdı. Bu olay üzerine canlı yayın kesildi. Awan ise canlı yayın sonrasında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda olayın öncesinin verilmediğini, Mandokhel’in kendisine karşı kötü bir üslup kullanarak tehditler savurduğunu söyledi.

Awan, ”Rahmetli babama ve bana hakaret etti. Olayın tüm anları yayınlansın.” ifadesini kullandı. 

Yorumlar (0)
15
az bulutlu