Kadınların görüntülerini çeken mülteci hakkında Tekirdağ Valiliği'nden açıklama

İstanbul’da bir alışveriş merkezine giderek kadınların görüntülerini çektiği belirlenen yabancı uyruklu bir şahıs, çevredekiler tarafından öldüresiye dövüldü. Ancak o görüntülerin Tekirdağ’da çekildiği iddia edildi. Bunun üzerine Tekirdağ Valiliği, konuyla ilgili açıklamada bulundu. 

YAŞAM 11.05.2022, 10:01 Başak Çetin
Kadınların görüntülerini çeken mülteci hakkında Tekirdağ Valiliği'nden açıklama

İstanbul’da bir alışveriş merkezine giden yabancı uyruklu şahıs iddiaya göre kadınların videolarını çektiği sırada çevredekiler tarafından fark edildi. Bunun üzerine çevredekiler de yabancı uyruklu kişiyi öldüresiye dövmeye başladı. O anlara ait görüntüler kısa sürede pek çok sosyal medya hesabında ve haber sitesinde paylaşıldı. Ancak o görüntülerin İstanbul’da değil de Tekirdağ’da kaydedildiği iddiaları üzerine Tekirdağ Valiliği'nden yazılı açıklama yapıldı. “Olayın ilimizle alakası yoktur”

Tekirdağ Valiliği, internette paylaşılan haberin ardından şehirdeki bulunan alışveriş merkezindeki güvenlik kameralarının ayrıntılı şekilde kontrol edildiğini ancak olayın Tekirdağ’da yaşandığına dair herhangi bir ize rastlanmadığını aktardı. 

Görüntüler, çirkin olayın İstanbul’da gerçekleştiği belirtilerek sosyal medya üzerinde paylaşılmaya devam ediyor.

Yorumlar (0)
16
açık