Bitlis’te yavru ayılar CHP'li piknikçilerin masasına el koydu!

Her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Nemrut Krater Gölü’ne piknik yapmaya gelen CHP’li piknikçi grubun sofrasına yavru ayılar baskın yaptı.

YAŞAM 13.06.2020, 18:59 13.06.2020, 20:25 Hanife
Bitlis’te yavru ayılar  CHP'li piknikçilerin masasına el koydu!

Bitlis’in Tatvan ilçesinde bulunan Nemrut Krater Gölü’nde piknik sezonu açıldı.

Koronalı günlerde biraz olsun stres atıp, piknik yapmak için Nemrut Krater Gölü’nü seçen CHP’li grubun mangal keyfine iki yavru boz ayılar baskın düzenledi. CHP’li piknikçiler karınları acıkan davetsiz misafirleri görünce ne uğradıklarını şaşırdılar. 

yavru ayılar piknikçilerin sofrasını bastı

Piknik ekibi hiç beklemedikleri bir anda masalarının üstüne çıkan yavru boz ayılarla karşılaşmanın ilk şokunu atlattıktan sonra olay anını kameraya aldılar. Acıkan yavru ayıları kendi elleriyle beslemeye başlayan e CHP Bitlis İl Başkanı Veysi Uyanık ve arkadaşları görüntü ise kameralara böyle yansıdı…Hallerinden oldukça memnun gözüken yavru boz ayılar geçen yıldan beri sık sık gündeme gelmişti ve bu kış sezonundan sonra ortaya bir anda böyle çıkmaları herkesi heyecanlandırdı. 

Nemrut’un maskotu haline gelen yavru boz ayılarını görmek için her yıl yüzlerce ziyaretçi Nemrut Krater Gölü’ne geliyor.

yavru ayılar piknikçilerin sofrasını bastı

Yorumlar (0)
22
açık