Adana’da bir şahıs, hırsızlardan kaçmak için hırsızlık yaptı

Adana’da motorunu bıçak zoruyla çalan kişilerden kaçmak için ticari taksi çalan kişi, peşine takılan polislerden kaçarken apartmanın duvarına çarptı. Taksi çalan hırsız, yakalandı. 

YAŞAM 20.05.2022, 08:23 20.05.2022, 11:52
Adana’da bir şahıs, hırsızlardan kaçmak için hırsızlık yaptı

Adana’da meydana gelen olayda Erhan Z. isimli şahsa bıçak çeken iki kişi, motosikletini alarak kaçmak istedi. Saldırganlara karşı direnen Erhan Z., yol kenarında bulunan bir ticari taksiyi çalarak olay yerinden kaçtı. Taksi sürücüsü ise kaçan Erhan Z.’yi polise bildirdi. Erhan Z., kaza yapınca yakalandı

Ticari taksiyle bir süre yol alan Erhan Z.’nin peşine polis ekipleri düştü. Kaçmaya çalışan hırsız, bir apartmanın duvarına çarparak durabildi. Polis tarafından gözaltına alınan şahıs, basın mensuplarının neden taksi çaldığı yönündeki sorusu üzerine ise şunları dile getirdi: “Motorumu 2 kişi çaldı, bana bıçak çektiler. Ben de canımı kurtarmak için araba çaldım.” Vücudundaki darptan kaynaklı yaralarını da basınla paylaşan Erhan Z., hastaneye kaldırıldı. Burada tedavisi tamamlanan şahıs daha sonra polis merkezine götürüldü.Yorumlar (0)
22
kapalı