Volkan Demirel imzayı attı!

Fenerbahçe, tecrübeli kaleci Volkan Demirel ile 1 yıllık daha sözleşmeye imza attı. Demirel, teknik ekipte yer alacak.

SPOR 02.09.2019, 19:39 02.09.2019, 21:16
Volkan Demirel imzayı attı!

Fenerbahçe, tecrübeli kaleci Volkan Demirel ile 1 yıllık daha sözleşmeye imza attı.

TEKNİK EKİPTE YER ALACAK!

Sarı-lacivertliler, deneyimli kaleci Volkan Demirel ile transfer döneminin sona ermesine saatler kala yola devam etme kararı aldı. Demirel'in teknik ekipte yer alacağı belirtildi.

Fenerbahçe'nin resmi duyurusu şöyle:

"Fenerbahçemizin şanlı formasını 17 yıldır başarıyla taşıyan, kulübümüzün sembol isimlerinden olan Volkan Demirel ile kulübümüz arasındaki görüşmeler karşılıklı anlaşma ile karara bağlanarak, odak noktasında ‘Fenerbahçelilik’ olan yepyeni bir yolculuğa adım atılmıştır.

Kaptan Volkan Demirel onurla taşıdığı görevine bundan böyle Sarı Lacivert renklerimiz altında teknik ekibimizin bir parçası olarak devam ederek, eşsiz deneyimlerini geleceğin Fenerbahçe’sinin başarıları için sarf edecektir.

Bu doğrultuda, değerli futbolcumuz için kulübümüze yakışan bir şekilde jübile organizasyonu gerçekleştirilecek olup, organizasyon tarihi ve detaylarına dair bilgiler ilerleyen dönemde camiamıza duyurulacaktır.

Fenerbahçeli Volkan’a, kalecimiz ve kaptanımız olarak kulübümüze bugüne dek verdiği tüm emekleri için teşekkür ediyor; bu büyük kulübün çatısı altında üstleneceği yeni görevinde sonsuz başarılar diliyoruz.

Şimdi şanlı renklerimizle, aynı tutkuyla hep birlikte yeni yolculuklara!"

Volkan Demirel de sözleşmeye ilişkin paylaşım yaptı.

Yorumlar (0)
17
parçalı az bulutlu