Süper Lig'de 31. hafta maçları açıklandı

Spor Toto Süper Lig'de 31'inci ve Spor Toto 1. Lig'de ise 30. hafta maçlarıyla sezon devam edecek. TFF 2. Lig'de 33., TFF 3. Lig'de 1. ve 3. Grup'ta 29'uncu, 2. Grup'ta da 32. hafta karşılaşmaları oynanacak. 

SPOR 01.04.2022, 10:46 01.04.2022, 17:40 Ömer Aksan
Süper Lig'de 31. hafta maçları açıklandı

Türkiye Futbol Federasyonu, liglerde haftanın programını açıkladı.

Türkiye Futbol Federasyonundan gelen açıklamada, liglerde haftanın programı şu şekilde açıklandı:

Süper Lig

Yarın:

13.30 - Giresunspor - D.G. Sivasspor (Çotanak Spor Kompleksi)

16.00 - Kayserispor-Fenerbahçe (Kadir Has Stadyumu)

16.00 - Altay - Antalyaspor (Alsancak Mustafa Denizli Stadyumu)

20.30 - Galatasaray - Fatih Karagümrük (Nef Stadyumu)

3 Nisan Pazar:

13.30 - Kasımpaşa-Gaziantep (Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu)

16.00 - A. Alanyaspor- Ç. Rizespor (Bahçeşehir Okulları Stadyumu)

16.00 - İ.H. Konyaspor-Göztepe (Konya Büyükşehir Stadyumu)

20.30 - Trabzonspor-Beşiktaş (Medical Park Stadyumu)

4 Nisan Pazartesi:

20.30 - M. Başakşehir - Yeni Malatyaspor (Başakşehir Fatih Terim Stadyumu)

20.30 - Hatayspor - Adana Demirspor (Yeni Hatay Stadyumu)

Spor Toto 1. Lig

Bugün:

20.00 - Tuzlaspor - Ümraniyespor (Eyüp Stadı)

Yarın:

13.30 - Boluspor - Manisa FK (Bolu Atatürk Stadyumu)

13.30 - A. Keçiörengücü - Bursaspor (Aktepe Stadı)

16.00 - İstanbulspor - Gençlerbirliği (Necmi Kadıoğlu Stadyumu)

20.30 - Samsunspor - Bandırmaspor (Yeni 19 Mayıs Stadyumu)

3 Nisan Pazar:

13.30 - Kocaelispor - Denizlispor (Kocael Stadıi)

16.00 - Balıkesirspor - B.B.Erzurumspor (Balıkesir Atatürk Stadyumu)

20.30 - Ankaragücü - Eyüpspor (Eryaman Stadyumu)

20.30 - Altınordu - Adanaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup:

3 Nisan Pazar:

12.00 - 1922 Konyaspor - Amed Sportif Faaliyetler (Selçuk Üniversitesi Stadyumu)

14.00 - Kırşehir Belediyespor - Nazilli Belediyespor (Ahi Stadyumu)

14.00 - Uşakspor - Ankara Demirspor (1 Eylül Stadyumu)

14.00 - Pendikspor - Eskişehir (Pendik Stadyumu)

14.00 - Akhisarspor - Karacabey Belediyespor (Spor Toto Akhisar Stadyumu)

14.00 - Isparta 32 - Şanlıurfaspor (Isparta Atatürk Stadı)

14.00 - Tarsus İdman Yurdu - Kırklarelispor (Tarsus İlçe Stadyumu)

14.00 - 24Erzincanspor - Pazarspor 

Kırmızı Grup:

3 Nisan Pazar:

14.00 - A. Afyonspor - Serik Belediyespor (Zafer Stadyumu)

14.00 - Adıyaman FK - Kahramanmaraşspor (Adıyaman Atatürk Stadyumu)

14.00 - Niğde Anadolu - Sivas Belediyespor (Kırşehir Ahi Stadyumu)

14.00 - İnegölspor - Bayburt Özel İdare (İnegöl İlçe Stadyumu)

14.00 - 1461 Trabzon FK - Sarıyer (Ortahisar Yavuz Selim Stadyumu)

14.00 - Ankaraspor-Çorum FK (Osmanlı Stadyumu)

14.00 - Somaspor-Bodrumspor (Soma Atatürk Stadyumu)

14.00 - E. Velimeşespor-Sakaryaspor (Mustafa Kemal Atatürk Stadyumu)

14.00 - Diyarbekirspor-Turgutluspor (Diyarbakır Stadyumu)

14.00 - S. Vanspor-Etimesgut Belediyespor (Van Atatürk Stadyumu)

TFF 3. Lig

1. Grup:

Yarın:

14.00 - Arnavutköy Belediyespor-Sancaktepe FK (Bolluca Stadyumu)

14.00 - Bergama Belediyespor-Karaman Belediyespor (Bergama 14 Eylül Stadyumu)

14.00 - Fatsa Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor (Fatsa İlçe Stadyumu)

14.00 - B. Gözgözler Akademi-Osmaniyespor (Polatlı İlçe Stadyumu)

14.00 - Erbaaspor-Artvin Hopaspor (Erbaa İlçe Stadyumu)

14.00 - Hendekspor-Elazığspor (Hendek Atatürk Stadyumu)

14.00 - B. Kütahyaspor-Kahta 02 (Dumlupınar Stadyumu)

14.00 - Bursa Yıldırımspor - C. Çatalcaspor (Minareli Çavuş Stadyumu)

3 Nisan Pazar:

14.00 - Batman Petrolspor-Nevşehir Belediyespor (Batman Yeni Şehir Stadyumu)

2. Grup:

3 Nisan Pazar:

13.00 - D. Gençlerbirliği-Siirt İl Özel İdaresi (Darıca İlçe Stadyumu)

14.00 - G. P. Şile Yıldızspor - A. H. Iğdır FK (Şile Stadyumu)

14.00 - B. Düzcespor-Bayrampaşa (Düzce 18 Temmuz Stadyumu)

14.00 - Malatya Yeşilyurt Belediyespor - H.D. Elazığ Karakoçan (Yeşiltepe Stadyumu)

14.00 - Çarşambaspor-İskenderunspor (Çarşamba Şehir Stadyumu)

14.00 - Yomraspor-52 Orduspor FK (Yomra İlçe Stadyumu)

14.00 - 68 Aksaray Belediyespor-Hacettepe (Dağılgan Stadyumu)

14.00 - Kuşadasıspor-Kızılcabölükspor (Özer Türk Stadyumu)

14.00 - Beyoğlu Yeni Çarşı FK - Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Maltepe Hasan Polat Stadyumu)

3. Grup:

Yarın:

14.00 - Orduspor 1967-Mardin 1969 (Yeni Ordu Stadyumu)

14.00 - Ceyhanspor-Esenler Erokspor (Ceyhan İlçe Stadyumu)

14.00 - Çankaya FK-Fethiyespor (Yeni Mahalle Hasan Doğan Stadyumu)

14.00 - Gümüşhane Sportif - İçel İdmanyurdu (Gümüşhane Yenişehir Stadyumu)

14.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Kırıkkale Anadolu (Tepecik Şenol Güneş Stadyumu)

3 Nisan Pazar:

14.00 K. Karaköprü Belediyespor-Belediye Derincespor (Faruk Çelik Stadyumu)

14.00 Modafen-Karşıyaka (Alemdağ Stadyumu)

14.00 C. Edirnespor-Ağrı 1970 (Edirne 25 Kasım Stadyumu)

14.00 K. Karabükspor-Yeşilyurt DÇ Ofspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu)

Yorumlar (0)
16
açık