Abdullah Avcı Başakşehir'den ayrıldı: Beşiktaş ile anlaştı

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü, teknik direktör Abdullah Avcı ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdığını duyurdu.

Abdullah Avcı Başakşehir'den ayrıldı: Beşiktaş ile anlaştı

Medipol Başakşehir Kulübü, Beşiktaş ile anlaşma sağlayan Teknik Direktör Abdullah Avcı ile yolların ayrıldığını resmen açıkladı.

Başakşehir’in resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü kurulduğu günden bu yana takımımızın teknik direktörlüğünü yapan, başkanımız Göksel Gümüşdağ’ın 13 yıllık yol arkadaşı ve değerli dostu Abdullah Avcı ile yaptığımız görüşmeler neticesinde, kendisinin isteği doğrultusunda karşılıklı olarak anlaşarak yollarımız ayrılmıştır. Futbolun bilimsel yanına önem veren, karakteri ve duruşuyla Türk futbolu için örnek bir profil olan Abdullah Avcı ile uzun yıllardır süren birlikteliğimiz, bugün itibariyle sona ermiş bulunmaktadır. Kulübümüzün gelişme ve büyüme sürecinde verdiği tüm emekler için Abdullah Avcı’ya teşekkür ediyor, kariyerinin geri kalan bölümünde başarılar diliyoruz" denildi.

Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ ve Abdullah Avcı bugün bir görüşme gerçekleştirmişti. Beşiktaş'ın Abdullah Avcı ile 3 yıllık anlaşma sağlandığı öğrenilen bilgiler arasında. Abdullah Avcı’nın yakın zamanda anlaşmayı kendisinin duyurması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 15:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER