Sosyetinin ünlü çiftinden kötü haber!

Sosyetenin ünlü simalarından Derin Mermerci ile 6 yıllık eşi Cem Aydın, boşanmaya karar verdi. 2013 yılında dünayevine giren çift, resmî boşanma işlemlerini başlattı.

MAGAZİN 27.11.2019, 10:19
Sosyetinin ünlü çiftinden kötü haber!

Türkiye'nin en zengin kadınlarından Derin Mermerci ile Cem Aydın evliliklerini bitirme kararı aldı.

Sabah'tan Bülent Cankurt'un haberinde, Lal ve Mina adında ikiz çocukları olan çiftin anlaşmalı olarak boşanacağı belirtildi. 

Resmî olarak boşanma islemlerini başlatan Derin Mermerci ile Cem Aydın'ın, 2013 yılında filizlenen sürpriz aşkları ve evlilikleri toplam 6 sene sürdü.

Derin Mermerci'nin nikâhtan önce Cem Aydın'a evlilik sözleşmesi imzalattığı biliniyor.

Sosyetik çiftler arasında yaprak dökümünün devam ettiğini kaydeden Bülent Cankurt, yazısında şu ifadelere yer verdi:

"Ancak bu seferki, herkesi dumura uğratacak türden! Çünkü kara bulutlar bu kez, Nisan 2013'te sürpriz bir aşka imza atan ve beş ay sonra da sürprizin büyüğünü yapıp 26 Eylül'de nikah masasına oturan Derin Mermerci- Cem Aydın çiftinin evliliğine musallat oldu...

Doğrusu bir süre önce, şahsi serveti dillere destan olan Derin Hanım ile Doğuş Yayın Grubu'nun eski CEO'su Cem Bey'in evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığını duymuş ancak hiç inanmamıştım. Maalesef konuşulanlar doğruymuş.

2015'te ikizleri Lal ve Mina'yı kucaklarına alan çift, altı yıllık evliliklerini anlaşmalı olarak bitirmeye karar vermiş.

Hatta resmi olarak boşanma işlemlerini de başlatmışlar. Umarım ikisi için de hayırlısı olur. Bu arada Derin Mermerci Aydın'ın, nikahtan bir hafta önce avukatlarına evlilik sözleşmesi hazırlattığını ve Cem Aydın ile birlikte imzaladıklarını da hatırlatayım."

Yorumlar (0)
19
parçalı az bulutlu