"Saçma sapan şeyler söyledi"

72. Cannes Film Festivali'nde kırmızı halıda Selena Gomez'in yanına gelen Bill Murray, Gomez'in kulağına eğilmiş ve bir şeyler söylemişti. Gomez, Murray'in kulağına ne fısıldadığını açıkladı.

"Saçma sapan şeyler söyledi"

72. Cannes Film Festivali’nde The Dead Don't Die filminin galasında ilginç anlar yaşandı.

Önceki ay gerçekleşen festivalde ödüllü komedyen Bill Murray, filmde birlikte rol aldığı şarkıcı ve oyuncu Selena Gomez’in kulağına bir şeyler fısıldarken görülmüştü.

Gomez, katıldığı The Tonight Show’da Cannes’da objktiflere yansıyan bu anları anlattı.

"ESRARENGİZ GÖRÜNÜYOR EVET AMA..."

26 yaşındaki şarkıcı, “Esrarengiz görünüyor evet ama bana sadece bazı saçma şeyler söyledi. Kulağıma yaklaştı ve ‘Bu akşam harika görünüyorsun’ gibi şeyler söyledi. Sonra geri çekilip ciddi bir görüntü takındı ve ardından yeniden kulağıma eğilip ‘Nerelisin?’ dedi.” diyerek olayı açıkladı.

"O ÇOK MUZİP BİRİSİ"

“Bu onun hep yaptığı şey” diyen Gomez, “Basın toplantısında bana muziplik olsun diye elindeki şeylerle vurmaya çalıştı. O çok eğlenceli biri. Kocaman bir çocuk” diye konuştu.

Hakan Öksüz

Hakan Öksüz 1992 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. İlköğrenimini ve ortaöğrenimini Trabzon’da yaptı. Gazi Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümünden 2014 yılında mezun oldu. Anadolu Ajansında muhabir olarak çalıştı. Daha sonra bir internet haber portalında editör olarak görev aldı. Öksüz, 2018 yılından bu yana Habernediyor.com’da editör olarak görev yapıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER