Kriz sürüyor: "Kızımın yüzü yara içinde"

Eski futbolcu Emre Aşık'ın çekişmeli boşanma sürecinde olduğu Yağmur Sarnıç, olay yaratacak açıklamalarda bulundu. Sarnıç, Aşık'ın çocuğuna şiddet uyguladığını ileri sürdü.

MAGAZİN 05.07.2019, 14:10 05.07.2019, 14:19 Banu Fırıncılar
Kriz sürüyor: "Kızımın yüzü yara içinde"

Eski futbolcu Emre Aşık, çekişmeli boşanma sürecinde olduğu Yağmur Sarnıç'tan önceki gün icra yoluyla çocuklarını aldı. Çocuklarını vermek istemeyen Sarnıç, sinir krizi geçirdi. Sarnıç, Emre Aşık'ın çocuğuna şiddet uyguladığını ileri sürdü. 

Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk alan Sarnıç, çocuklarını geri almak için Emine Erdoğan'a şöyle seslendi: 

"O günden sonra hiçbir şey değişmedi aksine daha kötü gidiyor. Bugün çocuklarımı almam gerekirken bir adres bildirilmemiş. Bir haftadır görmüyorum da duymuyorum da. Sosyal hizmetlerden dönüş yaptılar incelemeye aldılar." dedi.

"Kızımın eli yüzü yara içindeydi"

Sarnıç, açıklamalarına şöyle devam etti:

"Dün kızımın videosunu göndermişler eli yüzü yara içindeydi. Böyle yaralar olabiliyormuş dimi? Çocuklar bende kaldığında yara olunca benim dövdüğümü söylediler şimdi ne oldu kim dövdü Emre mi?

Kimsenin ne söylediğini umursamıyorum ben sadece çocuklarımı istiyorum. Bu süreçte kendimi suçlamıyorum icra memurlarıyla çocuklarımı alan Emre. Ben bugün çocuklarımı alırken icra memuruna ihtiyacım yok çünkü onlar beni görünce boynuma atlayacak.

Emre'ye 'Çocuklarımın geleceği için korkuyorum, gel konuşalım' dedim ama o 'Avukatımla konuş' diyerek beni engelledi. Emre'yi arasam 'Beni tehdit etti' diye şikayet etmeyeceğini nereden bileceğim?"

"Bana hakaret etti" 

Sarnıç'ın iddialarının ardından Emre Aşık'ın avukatı Funda Sadıkahmet Alp, canlı yayına telefonla bağlandı.

Avukat Alp, çocuklarının alındığı gün avukatın kendisine öpücük attığını söyleyen Sarnıç'a şöyle yanıt verdi:

"Beni tahrik etti diyor ama onun bana ettiği hakaretler ve küfürler var. Bir avukat, hakarete ve tehdide maruz kalınca aynı şekilde mi cevap vermeli. Bunca olayın içinde benim öpücük atmama mı takılıyorsunuz? Öpücük atıp atmadığımın tartışmanın bir anlamı yok. Bunu iddia ediyorsa bunu yayınlayın." dedi.

"Bütün dosyalarda çocukların adresi yazıyor"

Canlı yayında sinirlerine hakim olamayan Yağmur Sarnıç, sert tepki gösterdi. Sarnıç, "Sen avukatlığını yapacaksın haddini bileceksin. Benim oğlum orada ağlarken sen selfie çekemezsin. Bana gönderme yapamazsınız. Sen avukat falan değilsin, git pazarda başka şeyler sat." dedi. 

Avukat Funda Sadıkahmet Alp ise "Öncelikle benimle düzgün konuşun. Yağmur Hanım tabi ki de gidip çocuklarını alabilir. Bütün dosyalarda Emre Bey'in ve çocukların nerede olduğunun adresi yazıyor. Sizinle kişisel bir problemimiz yok. Bu şekilde davranmanız çok yanlış." diye konuştu. 
 

Yorumlar (0)
açık