Demet Akalın’dan Ecrin bebek tepkisi!

Evinin önünde oyun oynarken kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’ın cansız bedenine ulaşıldı. Demet Akalın, Ecrin bebeğin ölüm haberine “İdam istiyorum!” diyerek tepki gösterdi.

Demet Akalın’dan Ecrin bebek tepkisi!

7 Mayıs günü evinin önünde oyun oynarken kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’ın cansız bedenine ulaşıldı. Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, küçük kızın cansız bedeninin ormanlık alandaki dere yatağında bulunduğuna dair açıklama yaptı.

Pop sanatçısı Demet Akalın, Ecrin bebeğin ölüm haberinden sonra Twitter hesabı üzerinden tepkisini gösterdi. Akalın, suçluların idamla cezalandırılması gerektiğini belirten bir paylaşımda bulundu.

İşte o paylaşım:

Akalın, bu olayın unutulacağına dikkat çekerek şu paylaşımda bulundu:

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2019, 15:17

Banu Fırıncılar

Banu Fırıncılar, 1995 yılında İzmir’de doğdu. İlkokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi Tarih bölümünü kazandı. Üniversite yıllarında Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü’nde staj yaptı ve çeşitli internet sitelerinde çevirmen olarak çalıştı. Aynı zamanda Orta Doğu Araştırmaları alanında seminerlere katıldı. Üniversiteden Ocak 2019’da mezun oldu ve şubat ayından beri Habernediyor.com’da editör olarak çalışıyor.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER