"Çocukları da güzelce hazırlar, Mustafa'nın düğününe giderim"

Uzun bir aradan sonra Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Gülben Ergen, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

MAGAZİN 07.02.2020, 13:59 07.02.2020, 14:23
"Çocukları da güzelce hazırlar, Mustafa'nın düğününe giderim"

Hakkında merak edilenleri canlı yayında anlatan Gülben Ergen de, Burcu Esmersoy gibi "eski eşimin düğününe giderim" dedi.


"Hayatın yükünü taşırken, kendi ayakları üstünde duran, sadece kendi yaşamından sorumlu olan her kadını yükü çok ağır bence... Umarım bir ömür boyu böyle olma ama üzerimde yaşanmışlıkların verdiği yüklere rağmen böyle dimdik durabilmek... İnsanın aklı acımayabilir ama yüreği acıyor. Hala ağlıyorsunuz, isyan sıfır ama... 'Bu benim başıma neden geldi' durumu asla yok."

Benim yatırımım arsaya, eve değil
Yeni çıkacak "Bu Benim Hayatım " şarkısından da söz eden Ergen, "Benim yatırımım arsaya, eve, toprağa değil... Yeni şarkım 2,5 yıl önce alınmış, kasaya konulmuş bir şarkı. Eğer şarkıları ruh halime göre çıkarıyor olsaydım 'Bu benim hayatım' 1,5-2 sene önce çıkması gerekirdi... Affetmek sadece Allah'a mahsus. Ben içinde kin barındıran biri de değilim. Kinin peşine gidilen yollarda büyük başarısızlıklar olacağını düşünüyorum. Herkes affedilir, yeter ki Allah affetsin."

Ben sadece işimi yapıyorum
Magazin gündemini oldukça meşgul eden polemiklere atıfta bulunan Ergen, "Çok canımı yakana tavrım sessizlik. Çünkü görmem desen duyuyorsun, durmam desen görüyorsun... Ben sadece işimi yapıyorum."

"Estetik yok. Cildim için küçük dokunuşlar var tabii ki... İğne sokmadan ve dışarıdan bir şey enjekte edilmeden yapılan her şeye okeyim."

Son dönemlerde Burcu Esmersoy'un "çağırırsa eski eşimin düğününe giderim" sözlerinden sonra Gülben Ergen de, "Mustafa beni düğününe çağırırsa giderim. Çocuklara smokin giydirip... Benim çocuklarımın babası için yapmayacağım şey yok. Şaka bir yana... Çocuklarımı çok güzel hazırlar ve babalarının en özel günlerinde yanlarında olmalarını sağlarım. Kendim de evden en samimi dileklerimi gönderirim... Mustafa ile birbirimizi aleni bir şekilde takip ediyoruz. Birbirimizi eleştirdiğimiz şeyler de oluyor. O bu hafta sonu yok, Paris'te gösterisi var. Beni aradı ve 'bu hafta idare et' dedi. Başka zamanlar da oluyor onu idare ettiğim... Onun daha olmadı o ayrı mevzu." ifadelerini kullandı.

Çocuklarımın her istediğini yapmam
Çocuklarıyla kurduğu ilişkiden de söz eden Ergen, "Çocuklarımın her istediğini yapmam. Benim annem babam her istediğimi yapmadığı için ben bu kadar çalışkan oldum belki de... 700-800 TL'lik ayakkabı hiç almadık mesela... İnatla çok pahalı bir şey istediklerinde 'tamam bunun 200 TL'si benden, kalanı senin harçlıklarından' diyorum. Zaten vazgeçiyorlar... Benimle ilgili yapılan yorumlara çocuklarım çok gülüyor. 'Anne senin o lafın caps olmuş' diyorlar mesela bana..."

Düşe kalka büyüyoruz
Yaşamı boyunca karşılaştığı manevi sorunlardan bahseden Gülben Ergen, " Ben hafızamı kendi kendime silebiliyorum. Lay lay lom bir hayat yok ki... Ben krizlerin bize çok şey kattığını düşünüyorum. Hepimiz düşe kalka büyüyoruz. Ben 26 yılı çok mu başarılı geçirdim? Abim ve babam benim için çok ciddi takıntıdır. Bunları kendi yaşamımda iyileştirmeye çalıştım Allah bana 3 tane erkek evlat verdi. İnsanı insan yapan değerlerden biri de acıdır. Her kız çocuğunun ilk erkeği babasıdır. Sonra da abisi... İkinci erkeği de odur. Keşke babam bu günleri görseydi. Onlar olsaydı neler değişirdi, neler değişmezdi bilmiyorum ama böyle olması gerektiğini biliyorum..." dedi.

Yorumlar (0)
22
açık