"Burcu Esmersoy'dan geri dönüş alamadım"

Youtube kanalı açan ve her konuştuğu olay olan Şeyma Subaşı, ünlü sunucu Burcu Esmersoy ile neden görüşmediğini açıkladı. 

MAGAZİN 14.12.2019, 16:31
"Burcu Esmersoy'dan geri dönüş alamadım"

Şeyma Subaşı, Youtube kanalında takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Subaşı, Burcu Esmersoy ile uzun süredir birlikte görüntülenmemesine ilişkin, "Youtube olayına girdi Burcu. Ben Miami'deydim, 'Bana destek olur musun?' dedi. O ne isterse yaparım. Ben de story'lerime koydum. Dürüst olmak gerekirse Burcu'dan bunun geri dönüşünü almadım." ifadelerini kullandı.

Subaşı, "Kıskanıldığını düşünüyor musun?" sorusuna, "Hayır. Bende kıskançlık güdüsü yok, belki de bu yüzden düşünmüyorum. Hiçbir zaman kötü niyetli kıskanmadım. 'Ya ne güzel bir evlilikleri var' demek kıskanmaksa, evet bunu kıskandım." karşılığını verdi. 

"Babasından önce eve gelen bir kızdım

Tekrar evlenmek isteyip istemediğine ilişkin soruya Subaşı, "Yengeç burcuyum. 18 yaşıma kadar her sabah kahvaltısını ailesiyle beraber eden, her akşam babasından önce eve gelen bir kızdım. Her ortamdan kendimi bir şekilde çıkarmayı biliyorum. Kendimi bu karaktere dönüştürdüm." yanıtını verdi. 

Subaşı, bir eş ve 3 tane çocuk istediğini belirterek, "Evimde oturmak, istediğim zaman onunla partilemek ama sabah kahvaltı ve akşam yemeğini beraber yemek istiyorum. Ben böyle bir ailede büyüdüm." dedi.

"Bu arkadaşlıktır, kesinlikle bir alışveriş değildir"

"Oğulcan Engin ve Burcu Esmersoy ile neden artık birlikte görünmüyorsunuz?" soru üzerine şunları söyledi:

"Arkadaşlarımın bana en çok sorduğu soru bu, 'ne oldu?' diyorlar. Oğulcan hala benim canım kardeşim. Çok seviyorum, çok özeldir. Anne ve babasına bayılırım. Onlar da beni çok severler. Oğulcan ile özel bir şeyimiz vardı, kardeş kardeşe küstü gibi bir durum oldu. Benim ortam değişti, hayat böyle gitti. O kadar da büyük modernlik söz konusu değil. Oğulcan, tabii ki Acun abisiyle birlikte. O yüzden pek görüşemiyoruz."

Subaşı, Burcu Esmersoy ile zamanında gerçekten çok yakın olduklarını kaydederek, "Hatta benimle yakın diye başka birileri ona tavır bile almıştı. Youtube olayına girdi Burcu. Ben Miami'deydim, 'bana destek olur musun?' dedi. O ne isterse yaparım. Ben de story'lerime koydum. Dürüst olmak gerekirse, Burcu'dan bunun geri dönüşünü almadım. Ama bu arkadaşlıktır, kesinlikle bir alışveriş değildir, yanlış anlaşılmasın." dedi. 

"Yaşam tarzlarımızdan dolayı ayrıldık diyebiliriz"

Birlikte Maldivler’e gittiklerini söyleyen Subaşı, "Oteli o karşılamıştı. O da belki de öyle bir şey yaptı. Beraber gezdiğimiz tozduğumuz da olmuştu. Yaşam tarzlarımızdan dolayı ayrıldık diyebiliriz. Ben enerjisel çok uyuz bir tip olabilirim, o tarz insanlar için. Fazla baskın karakterliyim. Benim gibi bir karakterin arkadaşı olmak yorabilir, çok baskınım çünkü. Biz çakışıyor olabiliriz. Çok enerjim var." diye konuştu. 

Yorumlar (0)
23
açık