"Millî Dayanışma"ya Ermeni Vakıflar Birliği'nden destek!

Ermeni Vakıflar Birliği Başkanı Bedros Şirinoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan "Milli Dayanışma Kampanyası"na 500 bin TL bağışladıklarını bildirdi.

EKONOMİ 04.04.2020, 13:52
"Millî Dayanışma"ya Ermeni Vakıflar Birliği'nden destek!

Ermeni Vakıflar Birliği'nden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni tip koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında başlattığı "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek geldi. 

Ermeni Vakıflar Birliği Başkanı Bedros Şirinoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye Cumhuriyeti Ermeni vatandaşları olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın samimi ve sıcak tutumunu 20 seneden beri hep gördüklerini ifade etti. 

Bedros Şirinoğlu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Beyefendi'nin ülkemiz için gösterdikleri çalışma azmi takdire şayandır. Milletimiz her zor günde kenetlenmeyi büyük bir samimiyetle göstermiştir. Bizler de bu yüce devletin vatandaşları olarak Saygıdeğer Beyefendi'nin başlatmış oldukları Milli Dayanışma Kampanyası'na Ermeni Vakıflar Birliği olarak 500 bin lira katkıda bulunuyoruz. Vefat eden kardeşlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı, tedavi altına olan kardeşlerimize acil şifalar diliyorum."

Yorumlar (0)
18
açık